metin2 bilişim

WerdeDiablo

Katılımcı Üye
27 Ocak 2016
700
1
Los Angeles,
Pvp açarsan oyun içi yardımcı olurum ve player çekerim. (y)

Diğer soruya gelirsek iyi bir bilişim duman ve sunucu var 2 yıldır alıyorum sorun çıkartmadılar oyunu bıraktım almadım 3 aydır.

VITALLION

Özel Üye
12 Nis 2013
10,988
30
26
Dostum, arkadaşımla geçen sene bu iş için metin2bilişim adresinden sunucu satın aldık. İlk gün kurulum yapamam sistemler kapalı dedi eyvallah.
İkinci gün akşama kadar telefonu açmadı akşam açtı "misafir var yarın bakarım" dedi.
Üçüncü gün hiç bir şekilde telefona cevap vermedi.
Dördüncü gün destek sisteminden yazdığımız mesaja dönüş yaptı biletiniz onaylanmamıştır banka fişi yollayın diye.
Fişi yolladık bu sefer mesaj panelinden engellendik.
Beşinci gün farklı numara ile arayıp neden açmadığını,sunucu durumunu sorduk. Bu telefondan destek veremiyoruz destek paneline yazın dedi. Dedik destek panelinden engellendik ne yapıyorsunuz.
Cevap olarak "Size destek veremem panelden yazmazsanız ilgilenmem." dedi.
Altıncı gün hiç rahat bırakmadan 5dakika aralıklarla onlarca farklı numaradan aradık.Akşam saatlerinde açtı hallediyorum dedi.
15Dakika sonra site üzerindeki üyeliğimizi sildi.
Ertesi gün telefonlara cevap vermemeye başladı.

Uzun lafın kısası. Metin2Bilişim dolandırıcıdır.Paranızı kaptırmayın.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.