Metin2 Flood Hakkında

BurnSystem

Katılımcı Üye
29 Tem 2013
506
0
Arkadaşlar Ben Metin2 Oyunu Oynuyorum Bu Oyunda Alttan Yazı Yazarken Tekrar Basmak İstemiyorum Anlatmak İstediğim Şey Benim Tekrar Basıcağıma Otomatik Olarak Kendisinin Flood Yapmasını İstiyorum Bu Sayede Bende Başka Şeylerle İlgilebileyim Eğer Sizlerde Bu Konu İle İlgili
Bir Program Varsa Lütfen Verir Misiniz...?

Şimdiden Teşekkürler...

Optimus Prime J

Katılımcı Üye
20 Tem 2013
532
0
G.Korea

Bazıları yazıyorda tam işe yaramıyor illa acık kalması gerekiyor, tam bulabilirsen bende arıyorum valla iyi olur. Burda program yazanlar tam yapamıyor entere basıyor hep yazıyor atıyor oyundan. Güzel bir çalışan yok paran varsa m2bob al onda var mesela otomatik yazı yazma

2.sayfaya geçmeden güncelleme!:RpS_thumbup:

BurnSystem

Katılımcı Üye
29 Tem 2013
506
0
Saol Kardeş Ama Ben Normal Bir Program İstiyorum Yani Paralı Olmayan m2bob u da Biliyorum Zaten Atarsada Oyundan Sorun Değil Geri Oyuna Girmesi Kolay..

Güncel Deme Sebebim İse Acil Lazım Olması..

Optimus Prime J

Katılımcı Üye
20 Tem 2013
532
0
G.Korea
Saol Kardeş Ama Ben Normal Bir Program İstiyorum Yani Paralı Olmayan m2bob u da Biliyorum Zaten Atarsada Oyundan Sorun Değil Geri Oyuna Girmesi Kolay..

Güncel Deme Sebebim İse Acil Lazım Olması..

Burda yazdırırsan 2 saniyede bir oyundan atıyor ha kendin yazmışsın ha onla

10 saniyede 50 tane yazı yazıyor 10 saniye içinde atıyor bağırmadan yazmıyor hem.
Senin istediğin şey, Bağırmadan 15 saniyede bir yazması gerek. Geneldende 15 Saniyede bir yazı yazıcak flood yapıcak ama bunu burda yazamıyor kımse :)
Yazsalar bile arka planda çalışmıyor !

BurnSystem

Katılımcı Üye
29 Tem 2013
506
0
flood programları var yada entere bas yukarı tuşuna bas en son yazdıgın mesajı gösterir

Onu Biliyorum Ama Uğraşmak İstemiyorum

Burda yazdırırsan 2 saniyede bir oyundan atıyor ha kendin yazmışsın ha onla

10 saniyede 50 tane yazı yazıyor 10 saniye içinde atıyor bağırmadan yazmıyor hem.
Senin istediğin şey, Bağırmadan 15 saniyede bir yazması gerek. Geneldende 15 Saniyede bir yazı yazıcak flood yapıcak ama bunu burda yazamıyor kımse :)
Yazsalar bile arka planda çalışmıyor !

:RpS_rolleyes: Bende Lazım Diye Sormuştum Ama Neyse... :puah :puah

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.