metin2 help pleshe????

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

mikimouse

Üye
19 Eki 2009
230
0
k.maras
:confused: metin2 oyununda 70 level kademesine kadar dürütce geldim hile vs program kullanmadım fakat 2030 yılına kadar banlandım bu banı cözmek için ceşitli seyler denedim fakat olmadı banlanan dosyayı bulup sildim gene olmadı eksik dosyayı yeniliyen bi sistem var hacker arkadaslardan yardım bekliyor saygılar sunuyorum.

mikimouse

Üye
19 Eki 2009
230
0
k.maras
ben olumsuz düşünen insanları sevmem sana mahsus degil ama olumsuz düşünme herşeyin bi yolu vardır derim.ben sılent hıll home commıng oyununu acan tek kişiyim lisasnsız olmasına ragmen.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.