Metin2 İstediğin SW De GM OLma Hack

nini9899

Üye
1 Eyl 2011
57
0
Metin2 İstediğin SW De GM Olma Hack

Merhaba arkadaşlar bu hile biraz eskidi ama ezik VPS serverlerde ve Hamachilerde kesinlikle çalışıyor. Ayrıntılı Anlatıcam Teşekkuru Çok Gormeyn :)

İlk once gerekli programlar:
Xampp indir:XAMPP ndir - Download > Gezginler
Hamachi indir: Hamachi ndir - Download > Gezginler
HAck Dosyası: ByixTaNBLu3 Hack.rar (206,59 KB) - uploaded.to

1-Öncelikle Hamachiyi kurun ve gücü açın.
2-Sonra XAMPP ' ı açın ve kurun Bu biraz uzun surebilir.
3-XAMPP ' ı kurduktan sonra nereye kurduysanız Genelde c:\xampp\ kurar açın ordan htdocs ' u açın ve htdocs ' un içindeki herşeyi silin.
4- HAck dosyası açın ordaki herşeyi htdocs ' a atın.
5- Sonra hamachide en ustte yazan ip ' i biyere yazın ve sonra o ipi web sayfasına yapıştırın ve girin.
şöyle bi sayfa gelcek;

Uploaded with ImageShack.us
Sonra ;

Sonra;

Şimdide Gelelim Serverin İp Ve Portu Bulmaya:
VPS Saldıracaksanız Herhangi Bi çarla Servere Giriyoruz. Başlat>Çalıştır>cmd yapıyoruz. Ve Sonra netstat -n yazıyoruz Önümüze birsürü İP adresi gelicek bunlardan 13000 veya 13001 olanı sw ipidir mesela 13001 ise portu 13001 yazıcaksınız.
Herşeyi açıkca anlattım anlamayan cevap yazsın anlatıyım.

Lütfen begenmeseniz bile Emege Saygı Herseyi Kendim Yaptım belki başkalarıda paylaşmıştır ama Alıntı Deildir ! Dogru yeremi açtım bilmiyorum Taşırsınız :D

ixTaNBLu3
Emeğe Saygi !!!!!!!! :)

Son düzenleme:

623memo623

Yeni üye
5 Eyl 2011
6
0
saol indirdim ama bak yapıyorum herşeyi hiçbirisi olmadı daha 10 larca sw denedim..

Notice: Undefined index: off in C:\xampp\htdocs\pnorm\gm_pnorm.php on line 42

Notice: Undefined variable: err in C:\xampp\htdocs\pnorm\gm_pnorm.php on line 58

Der GmModus wurde aktiviert.

Bu yazıyor sitede oldu diyo fln ama oyunda işlemiyor sende şu an çalışıyormu?

nini9899

Üye
1 Eyl 2011
57
0
Kardeşim dediğim gibi vds serverlerda Firevall yukludur. ondna çalısmaz oyunda kod yazdığında Orada duzen yoktur. der onun için sen bu işlemi hamachi sw lerde dene onlarda %85 çalışır.Hem ip bulmasıda daha kolay hamachi sw nin mc sini yaz.
ßy ixTaNBLu3

Son düzenleme:

ilikanbatuhan97

Yeni üye
13 Eyl 2011
7
0
Notice : Undefined index: IP C: \ xampp \ htdocs \ pnorm \ gm_pnorm.php on line 38

Notice : Undefined index: port C: \ xampp \ htdocs \ pnorm \ gm_pnorm.php on line 40

Notice : Undefined index: içinde C: \ xampp \ htdocs \ pnorm \ gm_pnorm.php on line 41

Notice : Undefined index: kapalı C: \ xampp \ htdocs \ pnorm \ gm_pnorm.php on line 42
böyle diyor ama genede gm kodlarını kullanamıom

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.