metin2 multihack gerek

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

OnTheRun

Üye
25 Eki 2010
84
0
arkadaşlar metin2 son sürüm çalişan multihack gerek yardimci olabilirseniz sewinirim şimdiden yardim edenlere teşekkür ederim ;):secret

6ok4y

Uzman üye
27 Tem 2008
1,234
4
(.*?)
banami dedin awa giderken awlanma diye bana dediysen neden ??

MultiHack Üreticileri Bu Programlari Bedava Hizmet İçin Yapmiyor Emin oL.
Sen Hile Kullanarak Oynuyorsun Sonunda Cari SoyuLan Yada Hesabi Kapatilan Gene Son OLacaksin..

/edit: Ayrica Herkesin Verdiği Linkten Dosya İndirip Durma. Kendi Server'ini Koyarsa İşin İçinden Zor Cikarsin..

10 Kas 2010
132
0
Sen Hile Kullanarak Oynuyorsun Sonunda Cari SoyuLan Yada Hesabi Kapatilan Gene Son OLacaksin..

Katılıyorum ancak yinede bu dönem m2 sinde hilesiz kasmak çok zor...Oyuna multihackle girerken ekran klavyesi ile yaz şifreni ve haftada bir şifreni deiştir soyulma olasılığın birazdaha düşer.Ve magicleon emin ol bende googleden araştırıp bulup linkleri paylaşıyorum.Kimseyi hackleme veya kötü faliyetlerde kullanma gibi bir amacım yok.

6ok4y

Uzman üye
27 Tem 2008
1,234
4
(.*?)
Katılıyorum ancak yinede bu dönem m2 sinde hilesiz kasmak çok zor...Oyuna multihackle girerken ekran klavyesi ile yaz şifreni ve haftada bir şifreni deiştir soyulma olasılığın birazdaha düşer.Ve magicleon emin ol bende googleden araştırıp bulup linkleri paylaşıyorum.Kimseyi hackleme veya kötü faliyetlerde kullanma gibi bir amacım yok.

Kasmak Zor Geliyor Diye Hile Kullanmak Gerekmez.
Kasmasi Zor Geliyorsa Kaliteli Bir PvP BuL Onu Oyna. ;)

OnTheRun

Üye
25 Eki 2010
84
0

/edit: Ayrica Herkesin Verdiği Linkten Dosya İndirip Durma. Kendi Server'ini Koyarsa İşin İçinden Zor Cikarsin..
saol uyardiqin için normalde de acmiyorumda şu anda acil gerek hem internet cafedeyim..! :secret:secret ;););););)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.