Metin2 PVP

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ARJEN10

Üye
3 Nis 2012
152
0
Arkadaşlar ben dün bi pvp sw kurmak için gerekli tüm dosyaları indirdim fakat hiç bir şekilde başaramadım.Hamachili server kurmama yardım edebilecek biri var mı ? Teamwiewer dan fln yardım edebilecek varsa yardımlarınızı bekliyorum :) Bu arada oyunu oynuyacak 2 kişiyiz o yüzden hamachi :)

NOT: GEREKSİZ YERE POST KASIP DA "VİDEOLARI İZLE" DEMEYİN LÜTFEN. YAPAMADIM Kİ YARDIM İSTİYORUM
!!

Son düzenleme:

Hackinq123

Üye
23 Nis 2012
152
0
Arkadaşım bende Kuramıyordum qeliştirdim En fazla 20-30 Hamachi Kurmuşumdur Facemi ekle Yardım edeyim Meh Met Böyle Yaz Joker li Olanı ekle :)

ARJEN10

Üye
3 Nis 2012
152
0
Arkadaşlar son olarak server'ı kurdum.Fakat üyeliğim yok navicat fln her şey tamam yardım edebilecek var mı ? Navicat teki tüm hesapları denedim olmadı lütfen yardım edin :)

Kill4Dead

Uzman üye
25 Ağu 2011
1,549
0
Arkadaşım panel yap. İnternette anlatımları mevcut.
Google' a metin2 hamachi panel yazarsan karşına üye olma dahil herşey çıkacaktır. Ondan sonra navicattan hesabına girersin çarını GM yaparsın.

HaCKeRZetaN

Katılımcı Üye
6 Tem 2012
367
0
Arkadaşlar ben dün bi pvp sw kurmak için gerekli tüm dosyaları indirdim fakat hiç bir şekilde başaramadım.Hamachili server kurmama yardım edebilecek biri var mı ? Teamwiewer dan fln yardım edebilecek varsa yardımlarınızı bekliyorum :) Bu arada oyunu oynuyacak 2 kişiyiz o yüzden hamachi :)

NOT: GEREKSİZ YERE POST KASIP DA "VİDEOLARI İZLE" DEMEYİN LÜTFEN. YAPAMADIM Kİ YARDIM İSTİYORUM
!!

2 kişi için pvp kurulmaz + yüklenmesi için swyi kaldıracak kadar ram koyman lazım 1.5 gbdan az koyarsan swde lag olur.

Kill4Dead

Uzman üye
25 Ağu 2011
1,549
0
Arkadaşım 2 kişi için niye pvp kurulmasın?
1.5 GB' dan az ramda serverda lag olmaz.
Lag çok düşük ramda olur.
Eğer 1.5 GB' dan az ram verirsen bazı haritalarda bug olabilir.
Metin2 ile hiç işim olmaz ancak bir ara arkadaşlarla ilgilenmiştik oradan biliyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.