Metin2 Sabit Ip Pwp Server Açma Yardım Edcek Varmı

babaqing06

Katılımcı Üye
2 Eki 2012
291
0
Arkadaşlar Ben Server Açıyorum Ama Arkadaşlarım Giremiyo Sadece Ben Girebiliyorum.Metin2 Kurma Yardımcı Olacak Varmı Güvenlik Duvarı Kapalı.

mummy213

Katılımcı Üye
7 Haz 2014
618
0
34 & 37
Kanalları Filan Her Şeyi Açtınmı Siteyide Düzgün Yaptınmı İş bitmiştir Girmesi Lazım Bazı Pc lerde Site Panelleri Çok Hata Veriyor Bu Arada Tüm Editlenecek Dosyaları Düzgün Editlediğine Dikkat Et Herşeyi Baştan aşagı Kontrol Et Bısey Bulamadıysan Pc de Sorun Vardır Bu arada Kullandıgın Filesi Yolarmısın bana bi bakim

beddua05

Üye
7 Haz 2014
141
0

1.Olarak No ip üyelik al ardından siteni al .
2.Noip-duc indir ve üyeligine gir siteni aktif et.
3.Ardından Metin2 serverini kur.
4.Pack işlemlerini yap . ( Başkası girmesi için no-ipden aldıgın siteyi yaz yani editle ) senin girmen için pc ip adresi .100 olucak şekilde yap .
5.Modemden bütün portları aç
11002
13000
13001
13002
13003
13004
13061
13099
Not : ( TCP & UDP )

6.Ardından Portmap indir ve Sabit ip için gerekli portları aç ve online yap .
7.Metin2 serverine start ver .

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.