metin2 silkroad gibi oyunların pvp sini çökertmek veya hacklamak mümkün mü

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

The015

Üye
31 Tem 2012
199
0
Burdur <3
meni2 silkroad gibi oynların pvp server olanlarını hacklamak veya çökertmek mümkünmü yardımcı olursanız sevinirim

\WoRTeX-CoSMoS/

Kıdemli Üye
27 Eki 2009
2,654
1
Birader Kullandıgım Bir Hile Vardı Yere Saniyede 35 yang atıyordu 1 er 1 er eger 2-3 car ile mavi bayrakta bunu yaparsan olacakları hayal edebilirsin. :)
hilenin injector'unun adını hatılıyorum OSinjection mu neydi

erimpower

Yeni üye
21 Kas 2009
41
0
Allah Biliyor!
ya çökertmeyle hackleme ayrı şeyler. hacklemek zor sronun açığı yok bildiğim kadarıyla metin2de linux ozaman açığı yoktur heralde. ama sitede açıklar vs. bulursan sıza bilirsin.
injection çeşitlerini dene olmaz deme ben bir oyunun clientinde c#injection buldum(evet c# inject) aklına gelen herşeyi dene bikerede şifresiz mysql server bulup girmiştim bir mmo ya. çökertmek dersen çökertmek çocuk işi elinede birşey geçmez.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.