Mi6, redmi note 7, realme 3pro telefondan anlayanlar bakabilir mi?

maltafilex

Üye
6 Şub 2012
166
1
Selam THT ailesi cep telefonu alacağım en önem verdiğim dokunmatik hassasiyeti gecikme olmadan kasma olmaması mobil verinin sorunsuz çalışması 3 model arasında kaldım bilen varsa yardımcı olsun arkadaşlar. Xiaomi note 7 , xiaomi mi6, realme 3pro. Yardımcı olmanızı bekliyorum

Son düzenleme:

SinyorProfesorS

Kıdemli Üye
3 Nis 2020
2,265
288
Londra
Selamun Aleyküm tek tek değinelim o zaman

Xiaomi Mi 6

İnç Olarak Redmi Note 7 Öndedir

Mİ 6 5.15 İnç NOTE 7 6.3 İnç Fakat Hissedebilceğiniz bir değer değildir o yüzden öbür seçeneğimize geçelim

Kamera Çözünürlüğü

Mİ 6 __ 12 MP NOTE 7 48 MP Ki bu hatrısayılır bir değerdir kamera açısından Note 7 1-0 Önde

Ekran Çözünürlüğü Mİ 6 1080x1920 (FHD) Piksel NOTE 7 1080x2340 (FHD+) Piksel Note 7 2-0 Önde

Batarya Kapasitesi Mİ 6 3350 mAh NOTE 7 4000 mAh NOTE 7 3-0 Önde

İşletim Sistemi Versiyonu Mİ 6Android 7.1.1 (Nougat) NOTE 7Android 9.0 (Pie) NOTE 7 4-0 Önde

Ama kamera olarak istiyor isen Mİ 6 Direk 2 Puan eder iyi bi kamerası var çünki ama her türlü NOTE7 Önde

Diyceksin realme nerde realme 6000 Tl lik bir telefon öbürleri ise 2-4 Bin tl karşılaştırmak çok saçma olur

maltafilex

Üye
6 Şub 2012
166
1
Selamun Aleyküm tek tek değinelim o zaman

Xiaomi Mi 6

İnç Olarak Redmi Note 7 Öndedir

Mİ 6 5.15 İnç NOTE 7 6.3 İnç Fakat Hissedebilceğiniz bir değer değildir o yüzden öbür seçeneğimize geçelim

Kamera Çözünürlüğü

Mİ 6 __ 12 MP NOTE 7 48 MP Ki bu hatrısayılır bir değerdir kamera açısından Note 7 1-0 Önde

Ekran Çözünürlüğü Mİ 6 1080x1920 (FHD) Piksel NOTE 7 1080x2340 (FHD+) Piksel Note 7 2-0 Önde

Batarya Kapasitesi Mİ 6 3350 mAh NOTE 7 4000 mAh NOTE 7 3-0 Önde

İşletim Sistemi Versiyonu Mİ 6Android 7.1.1 (Nougat) NOTE 7Android 9.0 (Pie) NOTE 7 4-0 Önde

Ama kamera olarak istiyor isen Mİ 6 Direk 2 Puan eder iyi bi kamerası var çünki ama her türlü NOTE7 Önde

Diyceksin realme nerde realme 6000 Tl lik bir telefon öbürleri ise 2-4 Bin tl karşılaştırmak çok saçma olur
Realme de aynı fiyatlarda tabi ama sar değeri yüksek meizu x8 i de düşündüm sar yüksek. Ben iPhone den geçiyorum o yüzden donma kasma istemiyorum mi6 da 3 kronik sorun ele alıyorlar ahize sesi arızası, hayalet ekran arızası, Geri tuşunun baskı ile basılması, ama yine de iPhoneye taş çıkaran telefon diyorlar. Note 7 ve mı 6 arasında kararsızım mı 6 2. El baktığımda 2 senelik ama temiz cihazlar var fakat 2sene de telefon duruyor az da olsa note 7 diye düşünüyorum tarafımı

SinyorProfesorS

Kıdemli Üye
3 Nis 2020
2,265
288
Londra
Realme de aynı fiyatlarda tabi ama sar değeri yüksek meizu x8 i de düşündüm sar yüksek. Ben iPhone den geçiyorum o yüzden donma kasma istemiyorum mi6 da 3 kronik sorun ele alıyorlar ahize sesi arızası, hayalet ekran arızası, Geri tuşunun baskı ile basılması, ama yine de iPhoneye taş çıkaran telefon diyorlar. Note 7 ve mı 6 arasında kararsızım mı 6 2. El baktığımda 2 senelik ama temiz cihazlar var fakat 2sene de telefon duruyor az da olsa note 7 diye düşünüyorum tarafımı

Note 7 nin Sar değeri yüksek fakat yükseklik oranı çok düşük ki bu sana zarar verebilecek bir oran değil bu yüzden sadece sar değeri için onu seçiyorsan büyük bir hata yaparsın 2.el telefon almanı önermem 2.el alıcağın fiyata git nokia al çok fazla sıkıntı yaşarsın temiz cihaz bulmak zor bu dönemde ki yıllık bir cihaazdan bahsediyosun o yüzden iyi düşün

maltafilex

Üye
6 Şub 2012
166
1
Note 7 nin Sar değeri yüksek fakat yükseklik oranı çok düşük ki bu sana zarar verebilecek bir oran değil bu yüzden sadece sar değeri için onu seçiyorsan büyük bir hata yaparsın 2.el telefon almanı önermem 2.el alıcağın fiyata git nokia al çok fazla sıkıntı yaşarsın temiz cihaz bulmak zor bu dönemde ki yıllık bir cihaazdan bahsediyosun o yüzden iyi düşün

2. El alabiliyorum şuan valla temiz olmasına dikkat ediyorum daha önce de aldım sorun yaşamadım yıllarca kullandım

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.