Michigan Üniversitesi Kuzey Kampüsü Hacked!

SeNSe!

Katılımcı Üye
1 Kas 2011
869
0
root@
Amerika'nın ünlü Michigan Üniversitesi'ne ait bir site hacked!

university-of-michigan_logo.jpg

Kod:
[COLOR="Red"][CENTER]http://zone-h.org/mirror/id/25904640

[COLOR="Black"]-----------------------------------------------------------------------------------------------------------[/COLOR]
http://aljyyosh.org/mirror.php?id=148917

http://aljyyosh.org/mirror.php?id=148919
[/CENTER][/COLOR]

Son düzenleme:

SeNSe!

Katılımcı Üye
1 Kas 2011
869
0
root@
umncsi.org web sitesi fiyat TL 19.69 - Sitemnekadar.com - Site Fiyati, Pagerank, Alexa Siralamasi, Backlink Sayisi, Site Populerlik

Günlük 20 kişi giriyormuş siteye. Bu sitenin pek michigan üniversitesiyle alakası yok gibi bence. Sanki bir öğrencinin proje ödevi olarak açtığı siteyi hacklemişsin gibi geldi :) Neyse yinede hevesini kırmamak lazım eline sağlık.

Siteye girerde başlığa bakarsan "North Campus Community" ifadesi görülüyor ama dediğin gibi olabilir bende resmi site demedim zaten :)

TC635mm

Kıdemli Üye
24 Ocak 2016
2,619
1
umncsi.org web sitesi fiyat TL 19.69 - Sitemnekadar.com - Site Fiyati, Pagerank, Alexa Siralamasi, Backlink Sayisi, Site Populerlik

Günlük 20 kişi giriyormuş siteye. Bu sitenin pek michigan üniversitesiyle alakası yok gibi bence. Sanki bir öğrencinin proje ödevi olarak açtığı siteyi hacklemişsin gibi geldi :) Neyse yinede hevesini kırmamak lazım eline sağlık.

Ey yurdumun güzel insanı ; konu açan kişiyi nasıl rencide edebilirim hevesini kırarım diye düşüneceğinize 5 liralık bir site siz deface edip ekleyinde tebrik etmeye gelsin üyelerimiz...Saygılar...

mehmetx93

Uzman üye
2 Eyl 2010
1,395
1
Ey yurdumun güzel insanı ; konu açan kişiyi nasıl rencide edebilirim hevesini kırarım diye düşüneceğinize 5 liralık bir site siz deface edip ekleyinde tebrik etmeye gelsin üyelerimiz...Saygılar...

Domain 3tl + hosting ücretsiz = 3 er tl ye istediğimiz kadar siteyi hacklenmiş gibi yapmak paha biçilemez :twist Konuya dönersek ben arkadaşı rencide etmedim. Mesajın sonuna "hevesini kırmak istemem eline sağlık" diyede ekledim. Amacım rencide etmek olsa sonuna öyle eklemezdim. Sadece sunumunda "michigan üniversitesine ait" demiş ona ithafen sitenin üniversiteye ait olmadığını belirttim. Ben iddia edilenle olan arasında ki uyumsuzluğa dikkat çektim.

'GonzaLes

Stajyer Grafiker
17 Nis 2015
11,805
2
374
85
u bilmiyorum maalesef

Cidden sen şimdi bu sitem ne kadar gibi palavra düzmece sitelere inanıyormusun ?
Şimdi sen bunu ne akılla söyleyebiliyorsun ?
Benim siteme günlük 200 den fazla ziyaretçi geliyor ama benimkide 19 tl yazıyor ?
Şu adamın yaptığını birde sen yap bakalım becerebiliyormusun.
Sonra gelip aa bak bu site şu kadarmış bu kadarmış
Böyle boş laf yapma burada biz sitenin ne olduğunu gayet iyi biliyoruz sen kafana takma
Burda hatası olmayan bir kişiyi rencide etmenize hakkınız yok ettirmemde !

TC635mm

Kıdemli Üye
24 Ocak 2016
2,619
1
Domain 3tl + hosting ücretsiz = 3 er tl ye istediğimiz kadar siteyi hacklenmiş gibi yapmak paha biçilemez :twist Konuya dönersek ben arkadaşı rencide etmedim. Mesajın sonuna "hevesini kırmak istemem eline sağlık" diyede ekledim. Amacım rencide etmek olsa sonuna öyle eklemezdim. Sadece sunumunda "michigan üniversitesine ait" demiş ona ithafen sitenin üniversiteye ait olmadığını belirttim. Ben iddia edilenle olan arasında ki uyumsuzluğa dikkat çektim.

Siz aktif ollma zamanından kendi kendinize uyduruk deface yaptığınız anlaşılmıyacakmı sanıyorsunuz... Bak güzel insan Diğer konu sonuna sunu yazdım bunu yazdımlık değil diyeceğini demişsin sonunada iyi dilekler yazsan ne olur... Ben her zaman diyorum kendinizi geliştirdiğiniz alanlarda yorum yapın yarım cümlelerle burda bişiler öğrenmeye çalışan insanların canını sıkmayın

mehmetx93

Uzman üye
2 Eyl 2010
1,395
1
Siz aktif ollma zamanından kendi kendinize uyduruk deface yaptığınız anlaşılmıyacakmı sanıyorsunuz... Bak güzel insan Diğer konu sonuna sunu yazdım bunu yazdımlık değil diyeceğini demişsin sonunada iyi dilekler yazsan ne olur... Ben her zaman diyorum kendinizi geliştirdiğiniz alanlarda yorum yapın yarım cümlelerle burda bişiler öğrenmeye çalışan insanların canını sıkmayın

Ben ilk mesajımda zaten arkadaşa olan eleştirimin sonunda iyi dileklerimi de ilettim. Ama konu gereksiz yere uzayıp gittiğinden sizde ilk mesajları okumadığınızdan olsa gerek konunun ana temasını görmediniz. Alıntı yaptığınız mesajım konu sahibine olan cevabım değil beni eleştirene olan cevabım.

Cidden sen şimdi bu sitem ne kadar gibi palavra düzmece sitelere inanıyormusun ?
Şimdi sen bunu ne akılla söyleyebiliyorsun ?
Benim siteme günlük 200 den fazla ziyaretçi geliyor ama benimkide 19 tl yazıyor ?
Şu adamın yaptığını birde sen yap bakalım becerebiliyormusun.
Sonra gelip aa bak bu site şu kadarmış bu kadarmış
Böyle boş laf yapma burada biz sitenin ne olduğunu gayet iyi biliyoruz sen kafana takma
Burda hatası olmayan bir kişiyi rencide etmenize hakkınız yok ettirmemde !

Aman ne yaparsanız yapın be. Ben adamı rencide etmedim . Michigan üniversitesine ait demiş ona ithafen cevap verdim. Ben kimseyede meydan okumadım "onun yaptığını sen yap" boyutuna getirmeye gerek yok konuyu. Ben arakadaşın yaptığı işi değil yaptığı işi ifadesini eleştirdim. Kendiside uygun bi şekilde cevap verdi zaten. Siz de sanki cevap verince "adamı rencide ettirmemiş" oluyorsunuz :D neyse konuyla ilgili bana exra cevap verilmezse sevinirim. Ben cümlemi söyledim. Konu sahibinden cevabımı aldım. Konu sahibi rencide olmamış cevabını vermişken konu sahibi olmayanlar konu sahibinin rahatsız olmadığı bi konuya cevap üretmekle uğraşmasın.

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.