Microsoft Lumia 535 alınır mı alınmazsa 1000tlye kadar öneriler...

Cansuprs

Katılımcı Üye
30 Eki 2013
308
0
İstanbul
Microsof Lumia 535 uygun fiyatıyla ve teknolojisiyle açıkcası dikkatimi çekiyor.Ama benim zevklerimi karşılayacak bir telefon mudur?
Bir telefondan istediklerim şunlardır?
-Kasılma olmayacak hiç gelemem
-2-3 tane güçlü oyunu açabilecek
-güzel fotoğraf çekebilecek
-Biraz güncel olabilen günümüzün teknolojisinden geride kalmayacak
-Uzun ömürlü olacak
-İnterneti iyi olacak
bunları bu telefon karşılar mı karşılamazsa ne önerirsiniz(1000tlye kadar...)
Alışveriş Teknosa'dan olacaktır...

RuSeC

Üye
8 Tem 2015
215
1
Alınmaz Diyim Çünkü Markette Hiçbir Şey Yok Varsada Androidde Ücretsiz Olan Şeyler Burda Ucretlı Ben Bu Hatayı Yaptım Sen Yapma Derım Alacaksan s4-s5-s6 al :3

rucuer2000

Uzman üye
8 Ocak 2013
1,874
1
Alınmaz Diyim Çünkü Markette Hiçbir Şey Yok Varsada Androidde Ücretsiz Olan Şeyler Burda Ucretlı Ben Bu Hatayı Yaptım Sen Yapma Derım Alacaksan s4-s5-s6 al :3
Market gayet yeterli bana göre
s5 1000üstü s6 1000üstü
s4 çöp samsung öneriyon
android pişmanlıktır ben l1320 mi büyük ekran diye sattım keşke satmasaydım lumia yada ios alıcan

Küçük-Mavi

Kıdemli Üye
23 Şub 2013
2,674
0
Backdoor

Lumia'yı birkaç sene sonra tercih et bence şu an diğerleriyle yarışabilecek seviyede değil.
Samsung S serisinin s5 altını, Note serisi için Note 4 aşağısını alırsan pişman olabilirsin.Asus Zenfone'ye bakabilirsin.Lg G2 ucuz bulabilirsen alabilirsin.
Iphone 4 serisine bakabilirsin :)

Cansuprs

Katılımcı Üye
30 Eki 2013
308
0
İstanbul
1000 tl aşağısında Iphone İstemiyorum çünkü sevmiyorum...Tm işletim sistemine bir şey dediğim yok ama İphone 4 serisi kasılıyor dolayısıyla da almayı istemiyorum...Am teknosa'dada Asus Zenfone la ilgili stok sorunları var...1000 tl aşağısında iyi bir telefon istiyorum.Çünkü baya bi kullanacağım...Samsung da biraz kasılıyor...

besiktaslisamet

Katılımcı Üye
13 Mar 2013
295
0
uzun surelı kullanım ıstıyorsan ıphone vakat fıyatları barı cok pahalı lg g 3 modelınde bıraz ısnıma problemı oldugu ıcın pıyasa degerının cok altında satıyor onu al derım 32 gb 1300 felan

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.