Minecraft Failed to Login Invalid Session (Try restarting your game) HATASI

SagopaKajmer Kolera

Katılımcı Üye
3 Nis 2012
738
1
Nereye..
Beyler Allah aşkına yardım edin. 2 gündür bu hatayı alıyorum. 2-3 ay önce oynuyorum minecraft sorunsuz olarak. Silmiştim bırakınca. Tekrar yükledim ama bu sefer bu hatayı alıyorum. Hiçbir servera bağlanmıyor. Team extremein launcherıın kullanıyorum. Netten baktım ama herkes saçma saçma şeyler söylemiş. Server properties falan diyolar ne alâkaysa ben sadece servera bağlaamıyorum. Ayrıca o olsa bile sorun, internetten inince minecraft server dosyası, server properties ddiye bi dosya çıkmıyor. Çıksa bile nereye atıcam. Allah için yardım edin çıldırıcam şimdi. Başka sitelerden indirdiğm de oldu ama yine aynı hata..

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.