Mobil Mobil Oyun Hileleri Nasıl Kodlaniyor

ByArıza

Üye
23 Haz 2015
101
0
Los Angels
Arkadaşlar Cümleten Selamın Aleyküm Bir Sorum Olucak Bu Mobil Hileler Nasıl Yazılıyor Veya Kodlanıyor Misal Örnek Vercek Olursak PUBG ESP Aim Vesaire Nasıl Yapılıyor Bunlar Script Halli Olan Hileleri İncelediğimde Misal Game Guardianda 12.3.529.00 Tarzı Kodu Aratıp Farklı Bir Sayılarla Değiştirip ESP Aktif Oluyor Sadete Gelirsek Adamlar Bu Sayılara Nasıl Ulaşıyor Veya APK Haline Getirip Rootlu Cihazlarda Kullanılacak Şekilde Kodluyor ?

Moderatör tarafında düzenlendi:

ByQueny

Uzman üye
8 Ara 2018
1,281
1
Dostum eskiden hile kodlardım şöyle anlatayım.

Cheat engine ile offline oyunlarda hile yaparsın ya online oyunlarda da aynı bu program ile pointer alıyorsun bu sefer oyunun değil sunucudaki pointerları alman gerek. Ardından yazılım bilmen gerek ben C# ile yazıyordum işte windows form kullanıyordum o şekilde yapıyordum. Zor değil ama basitte olduğu söylenemez. Yazılım bilsen hazır forumlarda paylaşılan pointerları bularak kodlayabilirsin

erman147

Katılımcı Üye
3 Kas 2013
949
0
YALNIZLIK
Cevap: Hileler Hakkında

Hocam ben arkadaşın sormak istediği soruyu anladım. Readprocessmemory ve writeprocessmemory den bahsediyor. Ramin üzerindeki baseadressteki gelip giden verileri değiştirmekten bahsediyor. Atıyorum online cs oynuyoruz cs çalıştığından itibaren client tarafında çalışan ram verilerini değiştirip sunucuya iletip ona göre bir sonuç almaktan bahsediyor. Burp suitle araya girmek gibi birşey bu. Konu hakkında detaylı bir bilgiye sahip değilim ama bahsettiğim konu başlıklarını detaylı bir şekilde açıklayıp canlı canlı cheat engine kullanmadan baseadressleri kendi programladığı uygulama ile çekip, bir oyun hilesi yazarak örnek bir video oluşturması arkadaşın sorusunu cevaplandırmaya yeterli olacaktır.

ByArıza

Üye
23 Haz 2015
101
0
Los Angels
Hocam Bahsettiğiniz Şeyi Anladım Fakat Benim Merak Ettiğim Şey Şu Atıyorum Can Hilesi Vs Bunların Değerini Biliyorsun Aratıyorsun Değer Düşüyor Tekrar Aratıp Sonuca Varıyorsun Ama ESP Yapılışı Nasıl O Değere Nasıl Ulaşılıyor ?

ByQueny

Uzman üye
8 Ara 2018
1,281
1
Hocam Bahsettiğiniz Şeyi Anladım Fakat Benim Merak Ettiğim Şey Şu Atıyorum Can Hilesi Vs Bunların Değerini Biliyorsun Aratıyorsun Değer Düşüyor Tekrar Aratıp Sonuca Varıyorsun Ama ESP Yapılışı Nasıl O Değere Nasıl Ulaşılıyor ?[/QUOTE

Dostum biraz bilgi isteyen bir konu bilmiyorsan hazır kullanabilirsin . ESP nin pointerlarını alırsan onlarla oynayabilirsin hiç düşmeyecek şekilde sürekli artacak şekilde diye yapabilirsin tabi oyunların hemen hemen hepsinde anti cheat yazılımları mevcut ilk olarak anti cheat bypass pointerları yazmak daha önemli diye düşünüyorum yoksa istediğin özelliği eklesen bile anında ban atar sürekli hesap aç gir zevki kalmaz

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.