Modem Arayüz ve Mac adresi ile ilgili tecrübeli biri lazım

ByWoLF28

Üye
8 Ara 2010
224
0
Mekan yeraltı
Bir modeme bağlanıyorum (merak etmeyin akraba).Sahibi mac filtreleme biliyor(sıkıntı yok mac değiştirebiliyorum).Problem benim bağlandığımı farketmemesini istiyorum.Modemde sahibi ve ben hariç 9 kişi felan oluyoruz 2 pc 7 telefon.Gece 1 den sonra felan telefon sahipleri uyuyor sadece biz kalıyoruz.Doğal olarak farkediliyorum bilgisayar adını telefonların arayüzde gözüktüğü gibi yaptım -android-vs vs vs- ama bana lazım olan arayüzde görünmemem.Aynı mac adresini kullanmayı denedim manuel ve programlar ile fakat aynı mac adresi kullanamadım.Kendimi arayüzde nasıl gizlerim ?

rootsuz

Kıdemli Üye
10 Ağu 2015
3,482
0
Bir modeme bağlanıyorum (merak etmeyin akraba).Sahibi mac filtreleme biliyor(sıkıntı yok mac değiştirebiliyorum).Problem benim bağlandığımı farketmemesini istiyorum.Modemde sahibi ve ben hariç 9 kişi felan oluyoruz 2 pc 7 telefon.Gece 1 den sonra felan telefon sahipleri uyuyor sadece biz kalıyoruz.Doğal olarak farkediliyorum bilgisayar adını telefonların arayüzde gözüktüğü gibi yaptım -android-vs vs vs- ama bana lazım olan arayüzde görünmemem.Aynı mac adresini kullanmayı denedim manuel ve programlar ile fakat aynı mac adresi kullanamadım.Kendimi arayüzde nasıl gizlerim ?

Tünel kur

rootsuz

Kıdemli Üye
10 Ağu 2015
3,482
0
O konuları çok denemedim ama işe yarayabilir bence...androidde dashtunnel vardı.Fixlenmemişse çalışıyordur.Dene derim
Dedigim gibi pek bi bilgim yok.Ama yakamoz 1319 hocama sor.O seni yonlendirebilir

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.