Modem arayüzü(airties) ttnet şifresi öğrenme?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
2 Tem 2009
67
0
Yalova
Modem arayüzü(airties) smile adsl şifresi öğrenme?

Arkadaşlar web tabanlı wireless şifresi kırdım fakat kotalı mı kotasız mı olduğunu bilmiyorum.airties modeminin arayüzüne girdim.smileadsl kullanıcı adını öğrendim fakat şifresini nasıl öğrenirim?? *** şifre bu şekilde.Adamın kotasını aşmayalım sonra :D bide smile adsl'e girdim kota bilgisi için telefon num. istiyor?? Ne alaka?? Kullanıcı adını boşuna mı öğrendim ben şimdi??

Son düzenleme:
2 Tem 2009
67
0
Yalova
arkadaşım modem arayüzüne girdiysen zaten orda yazması lazım

Arkadaşlar web tabanlı wireless şifresi kırdım fakat kotalı mı kotasız mı olduğunu bilmiyorum.airties modeminin arayüzüne girdim.ttnet kullanıcı adı ve şifresini nasıl öğrenirim?? Adamın kotasını aşmayalım sonra :D iyi forumlar..

tam olarak nerede? Ayrıntılı açıklarsan sevinirim. Pek anlamıyorum da modem arayüzünü :)

2 Tem 2009
67
0
Yalova
Ya son umut bir şuraya bakıver istersen ADSL: Smile Adsl Kota Bilgileri renme.

sağol bende oraya baktım fakat telefon numarası istiyor kota bilgilerine erişmek için.wireless'ı hacklediğim kişinin şifresi de zaten telefon numarasıydı fakat buraya girdiğimde kabul etmiyor nedense. sadece kotalı mı kotasız mı diye öğrenmek istedim ama nasıl yapcam hiç bilmiyorum :(

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.