Modem ile Harddisk arasında ki ilginç sorun Çözüm bulan olmadı.

Therad67

Üye
22 Tem 2014
196
0
Bilgisayarı uzun süre açmadığım zaman internete girebiliyorum. Ama bilgisayarı açıp yeniden başlatınca internete giremiyorum ağ simgesi kırmızı oluyor.Bilgisayarı kapatıyorum harddiskin sata kablosunu söküp takıyorum internet geliyor.

1 saatir bilgisayar kapalı diyelim. Açıyorum internete giriyor. Fakat yeniden başlatınca internete giremiyorum veya açıp kapatınca hemen. 10-15 dk sonra açıyorum giriyor. Girmediği zaman harddiskin kablosunu söküp takıyorum giriyor.

Okulda bilgisayar hocama sordum tuhaf dedi kaldı bayağıdır böyle 4-5 aydır

osmanol

Katılımcı Üye
28 Kas 2010
512
0
turkhackteam
İlk aklıma sata kablosunu 1 2 giris yerleri var yerlerini degis
İkinci bios da ilk acılınca ne var hardisk mi cd mi baska biseymi onda olabilir
3 cusu olmadi biosda olurya anakart bilini cikar eski modelerde biosu sıfırlar
Öyle dene
Oda olmadi komut satırına cmd config yaz başlangıc programlarına bak
Engeliyen olabilir

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.