Modem Işıkları

kobrasnake

Katılımcı Üye
6 Eyl 2010
504
0
Selam Arkadaşlar. Bilgisayara format attım. Etherneti görmüyordu. CD den etherneti yükledim. Herşey tamam bu seferde modemin DSL,İnternet ışıkları yanmıyor. Sadece Power ile Ethernet ışıklarını yanıyor. Sorun sizce ne olabilir ?

kobrasnake

Katılımcı Üye
6 Eyl 2010
504
0
Modem arayüzüne girdim. Kullanıcı Adı ve şifreyi de girdim. Müşteri hizmetlerini aradım bağlantınızda sorun var diyor ama ben bağlantılarda sorun olacağını sanmıyorum. Cd yle yükleme yapmıştım kaldırıp tekrar yüklesem etkisi olur mu ?

leqendary60

Katılımcı Üye
9 Eki 2012
491
0
Modeminin Arkasında Reset Tuşu Vardır Ona Kürdan Yardımıyla 30 Saniye Basılı Tut Sonra Bırak Modem Reset Atar Tüm Işıklar Yanmazsa Modemin Arayüzüne Gir Ordan Yaparsın Ayarları Oda Olmazsa En Kötü TTNETİ ara

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.