>>>Moderatorler Neden Sert Olur<<<

oleeeeeey

Katılımcı Üye
1 May 2013
327
0
Forumda gördüğüm birçok kişi bazı Modların sert olduğunu söylüyor tabi saygı istiyorlar çünkü yaşları büyük olanlar var, bu işe emek harcamış olanlar var. 2-3 lamerin gelip laf atmasını istemiyorlar.

Ama benim düşündüğüm iş psikolojisi. Eğer Kurucunun veya Admin'in nasıl bir kişiliği olduğunu bilmeyen bir Moderator bu kişilerin mesajlarının altına yazı yazmaktan çekinirler. Üyerlerle çok içli dışlı olmazlar çünkü bu forum normal bir forum değil forumun büyük, tanınmış olması modlara rahat olma avantajı sağlamıyor yani ben böyle hissediyorum mod olunca.

Fearlessleon

Adanmış Üye
11 Şub 2013
6,634
7
Hacking.py
Gün Boyunca Çok Yoğun Olabiliyoruz. Tabi Bu Biraz Üzerimizde Baskı Ve Stres Yaratabiliyor. Bunu Sizlere Yansıtmamak İçin Çabalıyoruz.

Bazı Arkadaşlarımız da Özel Mesaj Attıklarında Cevap almamaktan Yakınıyor. Öncelikle Kesinlikle Süper Moderatörlerimize Yada Daha Üst Bir Rütbeye Mesaj Atmıyorsunuz. İlk Muhatapınız Biz Olmalıyız. Bana Atılan Hiçbir mesaj'a Geri Dönüş'ü Eksik Etmemişimdir. Ama Çok Yoğun Olduğumuz Zamanlarda Sizlere Cevap Vermemiz Uzun Sürebiliyor. Anlayışla Karşılayacağınızı Umuyorum

Blue-Moon

Kıdemli Üye
16 Eki 2013
2,059
0
./systemdown
Kardeşim Hıç Moderatörün kızdığını denk geldim gereksiz şeyler yazıldığında falan kızarlar diye düşünüyorum e haklılarda :D

cor-vo

Yaşayan Forum Efsanesi
23 Tem 2013
7,984
1
122
Benim gördüğüm ve eskiden benim kurduğum forumlarda çoğu Moderator çok kibirliydi bazen kavga çıkıyordu yani adam aynen şöyle konuşuyor:
"Ben moderatorum bu demektir ki senden daha üstünüm istesem konunu kapatır mesajlarını silerim bu yüzden çek git burdan."

Sonrada benden ban yedi :D ne yapak, kibirli olmayacaksın arkadaş.

Bu forumda hiç böyle kibirli veya kızgın bir moderator görmedim, ve görevini yapan iyi moderatorler var. (En azından benim gördüklerim)

ßr@In

Özel Üye
2 Ocak 2012
5,136
34
Yönetim üyelerinin yani bizlerin görevi forumdaki mevcut düzeni korumak, üyelerin forum kurallarına uyup uymadığını denetlemek ve forum içi gerekli disiplini sağlamaktır. Bunların yanında forumun gelişmesi amacıyla üyelere gereken yardımı sağlamaktır. Bu yardımı sağlarken forum içi disiplinin bozulmaması amacıyla yönetim üyesi ve normal üye arasındaki mesafe korunmalıdır. Bu yönetim üyesinin forum içerisindeki otoritesini sarsabilecek tehlikelere karşı bir önlemdir. Bu mesafeyi korumak için kimisi sert davranır kimisi hiç konuşmaz. Bu kişinin kendi özelliğine bağlıdır. Ama mesafe korumanın anlamı tamamen soğuk davranmak değildir. Sadece çok samimi olmamak gerekir. Birçok yöneticimizin espri yaptığına, eğlence konulara katıldığına şahit olmuşsunuzdur :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.