Mount & Blade: Warband ertelendi

lordpunisher

Kıdemli Üye
23 Ağu 2007
4,827
27
underground
logoegx.jpg

Paradox Interactive yaptığı açıklama ile Türk oyun yapım stüdyosu TaleWorlds Entertainment tarafından PC platformu için geliştirilen aksiyon RPG oyunu Mount & Blade'in çoklu oyunculu versiyonu Mount & Blade: Warband'in 2010'un ilk çeyreğine ertelendiğini duyurdu. Ertelenme nedeni ise açıklanmadı, oyun eğer ertelenmeseydi sonbahar aylarında piyasaya sürülecekti.

shekillaz

Yeni üye
5 Eki 2009
40
0
Valla 2 senedir takip ediyorum 0.5xx li sürümlerini biliyorum çok geliştirdiler. Herkzin sorusu multiplayer olucakmıydı. Şimdi multiplayerini yapıyolar bu oyun çok tutucak. Ben oynarken aşırı zevk alıyorum :) Keşke osmanlı flnda koysalardı orjinaline.

Ruhiyet

Yeni üye
21 Kas 2009
12
0
£$£$
Khergit Khanate Irkı Türkleri oluşturuyor zaten. Bu oyunun bağımlısıyım ya inş. en kısa sürede bekliyoruz grafikler falan umrumda deil multi olsun bizim olsun:D

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.