Mouse calismiyor acil yardim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
mrb arkdaslar mause (fare) calismiyor ne yapmaliyim burayada zorla geldim mausenin (farenin) işigi felan yaniyor ki ama calismiyor yeni mause aldim takdim yine olmadi nerede sorun wardir pc ye format attirdim onda sonra oldu ama önce calisti biraz ... burayıda zorla actim zorla konu aciyorum lütfen birisi acil baksin bi şeyler yapmam gerek

gepsalmaa

Katılımcı Üye
20 Ağu 2009
636
3
Konya
Denetim masası/yazıcı ve diğer donanımlardar mouse özelliklerine bak...Senin sorununa birsüü çare varda hangisi doru

1-mouseni donanım ekleden okut
2-bu mousende yada usb girisinde problem vardır yerini değiştir
3-çok azda olsa virüs olma ihtimalide var

:S

gepsalmaa

Katılımcı Üye
20 Ağu 2009
636
3
Konya
o zaman onu iptal ettik bak şimdi:

BIOS Menüsü varya BIOS FEATURES SETUP menüsü altında bulunan PS/2 MOUSE FUNCTION CONTROL seçeneğinin değerini ENABLED veya AUTO olarak değiştircen...bios dedğim başlarken F2 basıyonda bi menü çıkıyor ya o...

yaa abicim olmuyor f2 yee basiyorum acarken direk geciyor hic bi yer acilmiyor pc aciliyor hemen bi türlü olmuyor bak fare işigi felan yaniyor allta köşede saat var ya oradaki şeylere tikliyorum hangisine tiklarsam fare onun üzerine geliyor oynuyor ama ben oynatamiyorum calismiyor lütfen acil yardim team dan felan yardim et

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.