mouse hareket etmıyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

beyzabetül

Katılımcı Üye
1 Ağu 2010
801
0
arkadaşlar bılgısayarıma format attıktan sonra driver programıyla driverlerı yukledım fakat fare hareket etmemeye başladı.farede sorun yok.bu durumu nasıl düzeltebılırım.

beyzabetül

Katılımcı Üye
1 Ağu 2010
801
0
fare olmadan nasıl yapabılırım kı
bılgısayar açılışında direk karşıma yenı donanım bulundu mesajı çıkıyor.ama yürütemıyorum
bu durum driver genıus ıle sürüculerı yükledıkten osnra oldu.yanı format attıktan sonra değil

beyzabetül

Katılımcı Üye
1 Ağu 2010
801
0
klavyeden hangı tuşlar ıle kullancağımı bılmıyorum kı
şuan yenıden format atıyorum.bu üçüncü kez oluyor
bu sefer hangı drıver bulucu ıle gerkelı drıverlerı yüklememı önerırısınz?

S

Spy' Man

Ziyaretçi
Burdan(3,28 mb) indirin ve Next , Next diyerek kurun. Programı çalıştırdığınızda yukarıda bi kaç tane resim ve altlarında da yazı var. Kısaca anlatıcak olursam;
Backup-Bilgisayarınızda bulunan driverları yedeklemenizi sağlar.
Update-Bilgisayarında bulunan driverları güncellemenizi sağlar. Kolay gelsin. Yalnız program tam sürüm değildir 15 gün kısıtlamalı.

S

Spy' Man

Ziyaretçi
türkçe drıver bulma programı yokmu

indirmekiinvr1.gif
İndirmek İçin:
https://tik.lat/vWFBZ
indirmekiinvr1.gif
Türkçe Yamayı İndirmek İçin:
uploaded.to - where your files have to be uploaded to

kara-kartala

Katılımcı Üye
26 Şub 2011
262
0
Uzaklarda...
Yeni donanım bulundu ekranı çıktığı zaman şöyle yapabilirdiniz;
tab tuşuyla butonlar arasında geçiş yapabilirsiniz. Tab tuşuna her basışınızda bir buton değişecektir. Enter tuşuyla o tuşa tıklayabilirdiniz. Ayrıca kısım kısım olan bazı yerleri de ok tuşlarıyla değiştirebilirdiniz.Aklınızda bulunsun.

The Psiqopat

Kıdemli Üye
6 Ocak 2011
3,474
0
Pc açılışta yeni donanım bulundu diyorsa mausu bulmuştur.

Klavyeden tab tuşunu kullanarak next yada ileri hangisi yazıyorsa ona gelip enter diyerekten okutacaksın mausu.

beyzabetül

Katılımcı Üye
1 Ağu 2010
801
0
Pc açılışta yeni donanım bulundu diyorsa mausu bulmuştur.

Klavyeden tab tuşunu kullanarak next yada ileri hangisi yazıyorsa ona gelip enter diyerekten okutacaksın mausu.

drıver genıus ıle yıne bulduğu drıverlerı yükledım.yıne aynı şekılde fare hareket etmıyor.yenı donanım bulundu yazısını sonladırdım yıne çalışmıyor.neyapmam lazım

19 Mar 2011
54
0
GFXCity
Aygıt yöneticisinden bak bi farenin herhangi bir eklentisi yüklenmişmi.Driver programları sanırım ismini veriyor driver modelini indir.Vermiyorsa farenin modelini yaz nette araştır derim.

yilmaz48

Katılımcı Üye
30 Mar 2009
288
0
turkhackteam
Eğer laptop ise touch pad'in açık olduğundan emin olun ve tekrar deneyin, Masaüstü ise; Mause 'yi taktığınız girişi kontrol edin, eğer bi oynama varsa aygıt kırılmış veya yerinden çıkmış olabilir. öyle bir durum yoksa başka bir mause ile deneyin...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.