Mozilla Kendi Kendine Ana Sayfayı Açıyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

yasaronur

Yeni üye
14 Haz 2010
45
0
anGara
Mozilla Kendi Kendine Ana Sayfayı Açıyor En Doğru Hızlı Yardımı Bu Sitede Bulacağımı Düşündüm Ve Konu Açtım Arkadaşlar Sadece Mozilla Değil İnternet Explorer da Aynısını Yapıyor Bazen Kendi Kendine Sayfa Açıyor :D Lütfen Yardım Ediniz

6ok4y

Uzman üye
27 Tem 2008
1,234
4
(.*?)
Windows Update Etmeyi Denedin Mi ?

Ayrıca "explorer ve mozillayı" kaldırıp kurmak çözüm olabilir...

Ama BunLarı Yapmadan, Advanced System Care Kurup GüzeLce Bi TaratıN,
Sorun Düzelmesse Yukarda Yazdıklarımı Yapıcaksın :)

nakres_38

Uzman üye
10 Ağu 2009
1,586
0
eset 4 kur bence. forumda werildi ...kendiliginden açılan sayfalar virüs nedeniyle oluyo ..onada süperanti spayware 4.39.1002 öneriyorum ..süpper ötesi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.