Mrb Dos Hakkında Bi Soru sorucam

19 Tem 2013
243
1
Mrb Herkese Hayırlı Akşamlar Öncelikle Sizlere Bişi Sormak İstiyorm Benim İnternet Cafem var 12 pc Li Ben 12 Pc İle Saldırı Yapsam Site Kapatabilirim Benim Düşüncem Ama Aynı İp İle 100 Bilgisayar İle Saldırı Yapsan İşe Yaramaz Dimi Yardımcı Olursanız Sevinirm

ByZehirx

Yaşayan Forum Efsanesi
10 Şub 2012
12,386
2,004
Dinlenmede.
Mesajini okudum.
Evet işe yaramaz 12degil 44 de olsa işe yaramaz.

Fakat no ip yadadiyerserverleri pcinizekurup daha sonrada. Sanal pckurup bu eklemleri birlestirdiginiz zaman.

Devasabir server olusturmus olursunuZ.

Fakat dikkat etmemiz gereken şudur.

Saldiri yapacaginiz server 4 hostinge bagli ise 12/24 masa iş yapmaz onceliginiz bunu ogrenmek olsun ama 2 server ise bu isteginizi localhost sayesinde gerceklestire bilirsinz....

Aksini iddaaa eden olur yada ekece cvp veren olursa server adetini soylesin.
Ayrica suan ki konu sahibimiz trojenime izin versin.

İddaa uzerine (error hatasini) verebilirim.

Shelcileri saldiri onlemek adina java vede asp php engellese bile.

Tabi bu durum t.c bagli server olmayacak.

Saygilarimla byzehirx

Edit.
Ozelden bildirsinler

Son düzenleme:

zztri

Yaşayan Forum Efsanesi
9 Tem 2015
10,053
390
Ankara
Volumetrik saldırı dediğimiz, hacme, kaba kuvvete dayanan saldırılar için aynı internet bağlantısını kullanan ister 1 makine, ister 100 makine çalışsın neredeyse hiç bir şey değişmez.

Daha komplike saldırılar (http flood, slow loris, bu tip şeyler) aslında ciddi bir upload hızı gerektirmezler. Bunlarda aynı ağ içinde bile olsa birden çok makine işi görür.

19 Tem 2013
243
1
Mesajini okudum.
Evet işe yaramaz 12degil 44 de olsa işe yaramaz.

Fakat no ip yadadiyerserverleri pcinizekurup daha sonrada. Sanal pckurup bu eklemleri birlestirdiginiz zaman.

Devasabir server olusturmus olursunuZ.

Fakat dikkat etmemiz gereken şudur.

Saldiri yapacaginiz server 4 hostinge bagli ise 12/24 masa iş yapmaz onceliginiz bunu ogrenmek olsun ama 2 server ise bu isteginizi localhost sayesinde gerceklestire bilirsinz....

Aksini iddaaa eden olur yada ekece cvp veren olursa server adetini soylesin.
Ayrica suan ki konu sahibimiz trojenime izin versin.

İddaa uzerine (error hatasini) verebilirim.

Shelcileri saldiri onlemek adina java vede asp php engellese bile.

Tabi bu durum t.c bagli server olmayacak.

Saygilarimla byzehirx

Edit.
Ozelden bildirsinler
kardeşim çok saolasın repini verdim aradıgım şey buydu işte çok teşekkür ederim eline koluna saglık

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.