Msn açılmıo ve dowland edemiyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

intro53

Katılımcı Üye
6 Haz 2009
416
0
İsanbul

şimdi pcyi açtım sora msnmi yasdım oturum açılıodu bi ekran çıktı yasıoduki.. daha yeni sürüm war msn açabilmek için dewam edin ewt we hayır wardı ewtde tıkladım inmesi için ama inmio yasdı hayırdada saten bişe olmuo..:S:

bi yardım lütfen

Ayrıca birş ey indirirken de pc kapanıyor

Lütfen acil yardım edin

y4r4t1k

Üye
5 Haz 2009
193
0
Amasya
Msn Özelliklerden > Uyumluluk > Bu programı aşağıdaki için uyumluluk modunda çalıştır ı aktifleştirip Farklı bir işletim sistemi seçip.. Uygulayıp Çıkın!! Sonra açıp yüklemesini beqleyin.. Sorununuz çözülürr.. :)

rapche89

Uzman üye
15 Tem 2009
1,220
0
Evet Arkadaşlar Şuan Dün Gece Sorunu Halletmiş Olmama Rağmen Tekrar Parametre Hatası Veriyor :woott Çıldırdım Neredeyse Yah Ve Belki Bu Sebebten Dolayı Bilgisayar Güncellendi Ve Benden Format Cdsini Takmamı İstedi Ne Oluyor Anlayamadım Yah :S

rapche89

Uzman üye
15 Tem 2009
1,220
0
Dostum Sabahtan Beri Ne Diyor Millet Son Sürümü Son Sürümü Zaten 9.0 Yani Merak Etme Pc Aç Kapa Aynı Sorun Başlar Tav Oldum Bu Live Ekibine Zaten Sınırlı Kullanıcıyım Sabahtan Beri Güncelleme Alıyorum En Son Kaldıracam O Olacak Zaten :Q

NafToCeMenT

Kıdemli Üye
22 Ağu 2009
3,249
0
Anadolunun Bağrından :)
Arkadasım 9.0 yuklu su an ve hicbir sorun yok ama benim bigisayrımda olmuorbu bende anlaamdım ark ın pc sindeyim su an 9.0 yuklu ve hicbir sorun yok ama eve gdiiorm aynı sorun sorun live ekibinde en kısa zamanda cozulcegini umuorz arkalrın cogu ebuddyden girio :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.