Msn Bağlantı Sorunu.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ByGokay

Katılımcı Üye
19 Tem 2009
296
0
Look Back
Öncelikle S.a Arkadaşlar. İyi Forumlar..

Msn messenger'de sorun oldugu için msn açamıyorum arkadaşlar son msn sürümünü kullanıyorum. İnternet Bağlantımda Hiçbir Sorun Olmamasına Rağmen Şu anda size Messenger'da oturum açmanızı sağlayamıyoruz. Lütfen daha sonra tekrar deneyiniz. 80048820 Diye bi Sorun Veriyor..

Ve Bir Sorun Daha Var Programı Kaldırmak İstediğimde Denetim Masasında Msn Messenger'i Bulamıyorum Yani ne Kaldırabiliyorum Nede Başka Birşey...

Yardım Eden Herkeze Teşekkür Ediyorum. İyi Çalışmalar..

NOT : Gereksiz Yere Saçma Şeyler Yazmayalım Arkadaşlar.. Saygılar.

Cruiser Vaqabond

Kıdemli Üye
16 Ağu 2011
2,157
1
New Jersey
Kaldırmak İçin

Başlat/Çalıştır/Regedit/HKEY_LOCAL_MACHİNE/SOFTWARE/Microsoft/Windows/Current Version/Uninstall/

BURDAKİ PROGRAM LİSTESİNDEN MSN NİN OLDUGU DOSYAYI BUL VE "DEL" İLE SİL.

SORUNUNA GELİNCE ;

BASKA MSN Yİ AÇIYORMU ?

ByGokay

Katılımcı Üye
19 Tem 2009
296
0
Look Back
Hocam Başlat/Çalıştır/Regedit/HKEY_LOCAL_MACHİNE/SOFTWARE/Microsoft/Windows/Current Version'a girdim ama burada uninstall yok deployment ve shell Extensions Var.

Başka msn de denedim onuda açmıyor :S

* Şuan Delirmek Üzereyin Her An Pcyi Duvardan Duvara Vurabilirim O Derece.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.