Msn de sanal (botların adresleri) (herkes içeri)

0janjan0

Katılımcı Üye
16 Eyl 2009
577
0
New York
Daha önceden verildimi bilmiyorum ama işte sizinle birebir konuşan bot lar hepside gerçek!

[email protected] -----normal insanmış gibi sizlerle konuşur

[email protected] ---çeviri yapar

[email protected] ------buda sizi bayyaa konuşturur

[email protected] ---bunada ne sorarsanız bilir

[email protected] ---sizinle oyun oynar (oyun botu)

[email protected] ----bumada sorduğunuz soruları cvplar

[email protected] ---- ünlüler hakkında konuşursunuz

[email protected] ---msn hakkında sorularınızı cvplar

[email protected] ----bunun ne olduğunu çözemedim

[email protected] ---astroloji botu

[email protected] ---quiz botu

BU ADRESLERİ NAPICAZ DERSENİZ SADECE MSN DEN KİŞİLERİNİZE EKLİCENİZ.

NOT:HEPSİ İNGİLİZCEDEN ANLAMAKTADIR TÜRKÇE ANLAMIYO BUNLAR!

Şimdi soracaksınız sen bunları nereden buldun işte cvp ım ben bulurum :D :D :D :D

EĞER GERÇEKTEN TEŞEKKÜRÜ HAK EDİYORSAM LÜTFEN TEŞEKKÜRLER SAOLASIN EMEĞE SAYGI GİBİ YAZI YAZACAĞIMIZA SADECE YAZIMIN SAĞ ALT KÖŞESİNDEKİ TEŞEKKÜRLER BUTONUNA BASMANIZ YETER NEDEN Mİ? ZAMAN KAYBI OLMASIN

:diabloEMEĞE SAYGI=TEŞEKKÜR:diablo

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.