msn face her türlü şifre kırma lazım

uAbdurrahman

Katılımcı Üye
14 Eyl 2012
551
0
İstanbul/ Turkey
Beyler sevgilimin şifresini istedim olaylar olaylar verdi değiştirdi falan şimdi tekrar bulmam lazım her türlü denedim olmadı varmı böyle bi kıran bi kişi hiç böyle konu açıcagım aklıma gelmezdi vay be :D

Sizsiz1

Kıdemli Üye
16 Eyl 2012
2,025
0
Win32
:RpS_thumbsup: kafanmı iyi Facebook'un değeri 50 milyar dolar ADLI haber kırma yoktur çalma vardır arkadaşım delirtmeyin adamı atın bakim video ile kırarken sen windows ile haykırcılık oynarken backtrackla databese hackliyen benim yok kim yatırırmış ben sitenin değerini diyorum açık bulduysan söyle kurcuya açık bulan çocuğa geçen 20bin dolar ödül verdi belki sanada verir :RpS_thumbsup:

torun1993

Kıdemli Üye
24 Haz 2013
2,302
1
GünahŞehri
Beyler facebook - msn şifre kırma ve kırma programı diye bişey yoktur ..Buna yardım merkezinin sabit konularından bakabilirsiniz...Eğer siz böyle birşey var diyorsanız . Anonymous hiç sevmem ancak hepiniz bilirsiniz o adamları . Eğer öyle birşey olsaydı mark zückerberg ' i şifresini kırıp Tüm profillere 1 günlük el koyup kendilerinin o meşhur videoları varya onları paylaşırlardı milletin profillerinde ..Bilen bilmeyen öğrenirdi face camiasından. Uzattım biliyorum ama böyle şeylere inanmayın diye anlatıyorum..

Sosyal mühendislik ile istediğiniz şifreyi çalabilirsiniz ama bu sizin aklınıza ve programlarınıza kalmış.

Komega

Yaşayan Forum Efsanesi
9 Tem 2013
9,706
6
Dünydn .s
Dostum ben senin yerinede olsam keylogger veya rat atarım :D
Tek çözüm bu gibi facebook şifre kırma programı felan yoktur böle sahte programları indirmeyin genellikle onlarda keylogger oluyo :D

splendor1

Katılımcı Üye
4 Eyl 2008
487
0
Adanalıyık
tanıdığın birinin face şifresinden tut msn şifresini öğrenmek kadar basit bir hadise yoktu kardeş.Hele birde bu ack dalgalarından çakmayan biriyse.sonuçta tanıdık diye istediğin her programı yükletebilrsn senden şüphelenmez

furkan169

Katılımcı Üye
27 Haz 2010
724
3
belirsiz
bakin bu faceden şifremi unuttum önceden çok açığı vardı giriyodun farklı msn den yolluyodun faceni kilitliyolar 1 haftaya geri açıyolar sonrada face sende :D ben böyle çok kırdım adamı arkadaş ekleyip bilgilerini ögrenin %50 ihtimal kırılıyo şahsen tanıdıgınız kız akadaşınız olsun hemen kırarsınız ginee hepinize sağolun teşekkürler

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.