msn hack deişik yöntem

16 Kas 2007
210
0
internet ağı
Genelde Bilinmeyen Msn HaCK...

--------------------------------------------------------------------------------

-Sizlere fazla bilinmeyen bir yöntemden bahsedecegim biliyormusunuz bilmiyorum.Hani bilgisayarımızda kullandıgımız msneler var.Oturum açık kapıyoruz şifrelerimiz nere kayıt oluyor?Hiç biliyormusnuz? C:\\Program Files\\MSN Messenger işte buraya giriyoruz.

ve de buradan ''.dll'' dosyalarına kayıt oluyor.

Ha şimdi konumuza gelellim bir kurbanın bilgisyarına girdik vede tüm girilmiş msn adresleriyle şifreleri '' .dll ''dosyasında saklıdır.Yapacagımız tek şey ''.dll'' dosyalarını alıyoruz ve kendi '' .dll '' dosyalarımızla yer degiştiriyoruz.

Kendi '' .dll '' dosyalarımızı masa üstüne koyun ve kubanın pcesindeki '' .dll '' dosyalarını kendi msn C:\\Program Files\\MSN Messenger

Sonra msn nizi kapatın simgeden çıkın.Sonra msn i tekrar açın.Kurbanın şifresi ve adresi kayıtlı olarak çıkıyor.Gerisi size kalmış...

verildiyse özür ben görmedim bunun bir deişik yöntemini gördüm aynısı dii
+repler için şimdiden teşekkürler

Son düzenleme:

gulsapo

Üye
24 Kas 2007
240
1
teşekkürler dostum birde başkasının bilgisayarına nasıl gireceğimizi söylesen tam süper olur

legolas_05

Üye
25 Eyl 2007
61
0
amasya
karşındaki kişinin bilgisayarına girmeyi kolay sanıyosun. :) bence öteki yönetmler daha güzel.ve kolay.ama paylaşım içinde saol

hackerjimy

Özel Üye
15 Ağu 2007
1,340
34
C:\pagefile.sys@hacked_@
dostum eLine sağLık güseL payLaşım da .dll dosyaLarını aLdıktan sonra kendi pc mizde otomatik açıLmaz ki anca şifreyi girdikten sonra kuLLanıcı adımı ve paroLamı hatırLa sekmesini aktif etmemizl Lazım ama deneyenLer warsa söLesinLer bakaLım göreLim...

Th€_ßy_P@Ş@

anti_trojan

Yeni üye
27 Kas 2007
11
0
Yaw Ben Denedİm De Yapamadim Yaw Bİ De Space Nasil Hacklenİr Bİlen War Mi?
En İyİsİ Trojan Dİyolar Ama .. Yardim Plz

daredevil23

Yeni üye
28 Ara 2009
48
0
evet bencede karsı pc ye gırmek oyle kolay bısey degılkı zaten karsı pc ye gırsem ben bunlara bıle gerek yok:D

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.