Msn Messenger Sorunum. :/

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ByGokay

Katılımcı Üye
19 Tem 2009
296
0
Look Back
Öncelikle Herkeze Selamun Aleyküm Arkadaşlar
İyi Forumlar

Arkadaşlar Kendi Kullandıgım Msn Adresime Giremiyorum hotmail'den Almıştım Şifremi Sıfırladım Yeni Şifre Aldım Gene Açamıyorum hotmailden açıp maillere bakabiliyorum ama başka türlü açmıyor

Kullandığım sürümden olamaz çünkü başka adresleri açıyo freeze olabilirmi diyorum ama şifreyi de yeniledim neden açılmıyor olabilirki ?

Tarih saat vs herşey güncel :S

Yardım Eden Herkeze Çok Teşekkür Ediyorum

Saygılar..

COD44

Uzman üye
10 Kas 2011
1,316
0
Abi herhangi bi hata kodu ve benzeri bi ileti almıyorsan ; internet sayfasından araçlar/internet seçenekleri/gelişmiş sekmesini aç..Aşağı menülerde HTTP 1.1 ayarları var ordaki her iki seçeneğide seç öyle girmeyi bi dene...

ByGokay

Katılımcı Üye
19 Tem 2009
296
0
Look Back
Kardeşim Beklemeyen bi sorun falan dıyor ya neden oluyo bende anlamıyorum bugunlük bi sorun yok başta ilk açtıgımda 2 defa açmadı sonra plusu guncelledim bide aynı anda çoklu msn açmaya izin ver dedim şimdi açıyor bakalım yarın işten sonra tekrar deneyeyim olmazsa artık konunun altına alıntı olarak açıklarım :S

Bu arada Xp Kullanıyorum kardeşim ben şaşmam xpden :)

JixSaW

Üye
8 Kas 2011
144
0
Bak Şimdi O zaman soyle yap

Yerel disk ( :C) Tıkla Ondan Sonra 'Program Flles ' andından WindowsLive ardından Installer'i Tıklayarak Karşınıza Çıkan Wlarp'ı Tıklayarak Onar deyin

Tum işlemler tamamlandıktan Sonra Pcnize Reset atın gerii Gelıp Deneyın

Ardınan Teşekkur Butonuma Basmayıda Unutmayın Kolay Gelsın Kendı Cozumumdur.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.