MSN yardım ŞU KONUYA Bİ EL ATIN LÜTFEN

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

aytexx

Üye
2 Nis 2012
55
0
arkadaşlar msn şifresini kaybettimiz zaman gizli soru yerinde bazı msn lerde gizli soru olmuyo onun yerine öteki msn adresine gönderelim diyo şifrenizi ama o adresinde yarısı gözüküyo onun tamamı nasıl gozkur atıyorum tu*****@hotmail.com gösterilmeyen yerleri nasıl görürüz yardımıcı olurmusunuz

aytexx

Üye
2 Nis 2012
55
0
yok ben baya araştırdım googleden felan son umut buraya geldim burdada kimseden net bi yanıt alamıyorum belki bi bilen vardır benim için çok önemli umarım bi bilen cıkar saol ilgilendiğin için kardeş

aytexx

Üye
2 Nis 2012
55
0
araştırdım bu program eğer önceden pc de kayıtlıysa msn adresi tamamen gösteriyo benim pc yeni en az unutmadan önce 1 kere girseydim yeni pc de o zaman olurdu ama olmuyo offff yokmu başka bi yolu

aytexx

Üye
2 Nis 2012
55
0
kardeş ben bişe anlamadım bundan hiç bişey göstermiyo bana bi yardımcı olurmusun özelden mesajlaşssak

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.