Msn'De Kendini ÇevirimDışı Gösteren Kişiyi Öğrenme

DRWatson

Üye
27 Tem 2006
67
0
Öncelikle Herkese Merhaba :
Msn'de Karşı taraftaki kişinin kendini çevirimdışı gösterip gizleyenleri nası öğrenceğimizi anlatıcam İlk olarak Bir program(MsnDiscovery)a ve bir scprit(İpget)e ihtiyacımız var ki buda bu taktiğin iki yolu olduğunu gösteriyor.

Şunu sölemeleyim ki bu program(MsnDiscovery)'da her çevirimdışı olan için uyarı verecek anlamına gelmiyor. Karşı tarafın mutlaka konuşma penceresi açması gerekir . İpgette ise bu durumun olması şart değildir.

Programla Tespit etmek için Msn discovery'yi indirin

Programda şu ayarları yapmanız gereklidir : Programı yükleyin ayarlar bölümüne girin - Ayarlar bölümünden - Uyarılar - bölümüne girin oradan bir konuşma bağlantısı kabul edildi seçeneğini aktif edin .Sonra program uyarıları vermeye başlıycak(Biri konuşma penceresi açtığında)
Ben özellikle denedim çevirimdışı kişiler bana konuşma penceresi açtığında uyarı geliyo ve kim kendini gizlemiş hemen belli oluyor.Bu yüzden bu taktik işe yarıyor ;)

İkinci taktik ise İpget Scripti ile Öğrenmek İlk olarak ipget scriptini indirin
scripti yükleyin ve aktif olduğundan emin olun Daha sonra uyarılar karşınıza çıkacak - Kendini ÇevirimDışı göstermiş olan kişiler içinde geçerli tabiki eğer listenizde çevirimdışı görünen bi kişinin sürekli ip numarasını tespit ediyosa bilin ki karşınıza :D bi slm yazarak onu şaşırtabilirsiniz..

Ben bunların ikisinide kullanıyorum tabi ikisinide kullanmak daha mantıklı :)

Not : Alıntı deil kendi yazım

BeN_O_BeN

Yeni üye
22 Şub 2008
16
0
Eline salık ama İpget Scripti birazdaha açıklasan daha iyi olacak eline ve emeğine salık..

DRWatson

Üye
27 Tem 2006
67
0
Eline salık ama İpget Scripti birazdaha açıklasan daha iyi olacak eline ve emeğine salık..

ipget scriptini msn plus programını kullanıyosan yükleyebilirsin msn plus programın yoksa
[SIZE=-1]www.msgpluslive.net/ [/SIZE]

sitesinden indirebilirsin. ipget scriptinide yukarıda verdim ordanda indirebilirsin sonra scripti kur çalıştığından emin ol ..Daha sonra Kendini çevirimdışı göstermiş birisinin ip adresini tespit ettiyse o kişi muhakkak msndedir.

medmetin

Üye
17 Eyl 2007
81
0
iyi hoş demişssinde hoca buldugu ip numarası msn listemizde kime ait oldugunu nerden bilecez

Whısper1

Yeni üye
17 Kas 2008
2
0
Arkadaslar Msn Dıscowery programını yukledın zaman otomatık konusma penceresı acılır karsındakı cewrım dısıysa senın pencerenı kendı lıstesınde actıgı zman otomatık konusma penceresı acılır bu cevrım ıcı ve cevrım dısı olanlardada gecerlıdır her halukarda konusma penceresı acılır dıscowery programını yuklemen gerekır oncelıkle;););) Emeqe sayqı +rep

emre_22_34

Üye
8 Eki 2007
169
0
Ben biliyodum bunu olsun emeğe saygı ellerine sağlık...

:diabloALeM BuYSa KRAL BİZİZ TüRKiYE:diablo

Uğruna ölmekse eğer seni yaşatmak, bin defa ölürüm de adına leke sürdürmem. Gururdur, namustur bayrak ve sancak, Aksa da kanım korkma; haini güldürmemem!!!

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.