msnde

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

|€€E|

Katılımcı Üye
7 Kas 2008
661
0
Giresu Tirebolu
yaw arkadaşlar msn de 9 uncu sürümü kullanıyorum açtım oturumu kişilistem bomboş sildim yükledim yine bomboş bu nasıl çözülür yada çözülmezmi???:diablo

bY_HacK17

Uzman üye
11 Tem 2008
1,011
9
33
ßuRSa
bnm msnde ilk acıldıktan 10 dk sonra 1 kişi acık oluyor gibi gözüküyor ama iletiler catır catır qeliyor yanie msn kasıyor olabilir kişi listen fazlaysa bnm fazla ilk acınca 1 kişi online sonra 100 kişiye yavas yavas cıkıyor üstüne discowery ve plusda kullanıyorum ondan bence onada dikkat et diyorum
[hayatta herşey +rap yada tşkr butonu değildir]

eqoss

Üye
28 Kas 2008
86
0
AnkarA
baba kullannıdığın msn sürümlerini ekle/kaldırdan bi kaldır.sonra istediğin sürümü yükle ve aç.Olmuyosa da maillerini felan okurken sen veya başkası(hack) silmiş olabilir.şahsen şimdiye kadar hiç rastlamadım başka bi pc de görünen kişi listesi diğer pc de görünmüyo :D:D:D:D:D:D:D

roymakaay1988

Yeni üye
18 Ocak 2009
35
0
kardeş c: documant settings local settings msn falan var ordan gir bir dosya oalcak adını tam hatırlamıyom onu sağ tıkla yeniden adlandır de herhangi bişi.txt yap not defteri olarak açılsın yane ordan çıkan listeyi ki bu msn kişi lsitesi örenğidir onu masaüstüner al sonra msn den kişi lsitesi aldan bunu al işte

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.