Mühendislik okuyan arkadaşlar bi bakabilir mi

WelcomeMyHell

Uzman üye
12 Tem 2012
1,487
0
Türkiye
arkadaşlar makine mühendisliği okuyorum , yeni bir bilgisayar alıcam fakat alacağım bilgisayarın solid works autocad catia gibi programları sorunsuz çalıştırması ve sorun çıkarmaması gerekiyor önerileriniz neler veya hangi bilgisayarları kullanıyorsunuz bütçem 2.000 2.750 lira arası

ihan3t

Kadim Üye
7 Şub 2012
5,018
24
Monster tulpar abra a 5 serisinden biri olabilir diğer lenovo laptopa o para verilmez. Tulpardaki gpu ile hem oyun hem program performansı alırsınız.

bukalemun92

Katılımcı Üye
29 Şub 2012
747
0
İzmir!
o lenovoda birkaç kötü özellik var, bende lenovo kullandığımdan biliyorum, işlemcisi yavaş kalıyor, o 4 gb ekran kartı hikayesi (hemde paylaşımsız yalan :) gerçek olsa o laptop 4 milyardan aşağı olmaz. ) çabuk ısınıyor. her lenovoda bu var. Çözemediler bi şunu. mesela başlarda hava kanalları açık olduğundan ısınmayı pek hissedemiyorsun ama sonra soğutucu üstüne koymadan oyun falan oynayamazsın, bilgisayarı yoramazsın ısınmadan kapanır. ve tuşlar çabuk kopuyor. silerken ya da art arta hızlı hızlı tuşa basarken bir bakmışsın hop yerinden çıktı. yaptırmaya kalksan, 140 liraya tamamen değişiyorlar. Yani bence lenovo alma. ha ben bunlara katlanırım diyorsan 10 numara laptob ben memnunum şahsen her ne kadar bu problemler olsada. ama daha iyisini alabilirsin. Bir monster, bir mci sana iyi gider. 3-3.5 milyar ayırabilirsen 10 numara laptop alırsın bu markalardan. performans istiyorsan bunlardan alacaksın.

karakral921

Yeni üye
14 Eki 2013
31
0
niğdr
asus al derim işlemcisi vs her türlü iyi sağlam sıkıntısı olmayan uçuz ve kaliteli bunu general mobile gibi düşünmeyin gm nin zaten teller orjinal ürünü değil gm abd den parçaları alıp çinde birleştiren berbat bi firma

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.