Müzik İndirme Programı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Revolutionist

Katılımcı Üye
24 Ara 2009
805
0
Müzik indirme programı lazım bana
limewire , ares gibi programlar dışında p2p olmayacak
patch veya crack dosyası sağlam olacak
Şimdiden teşekkürler

R ` qN

Uzman üye
3 Eyl 2010
1,937
0
Bursa
İnternet Download Meneger
Kullan hem basit hemde istediğin herşeyi indirebilirsin (video film müzik ) her video tarzı dosyayı indirebilirsin yani tabi videolar mp4 olacağından onu mp 3 e çevirmen için de "Total Video Converter " progrmını indirmen gerekiyor ikiside kullanım bakımından kolay programlar ismi karşılık ama zor gelmesin yani :)

hackberat

Katılımcı Üye
23 Kas 2010
374
0
İnternet Download Meneger
Kullan hem basit hemde istediğin herşeyi indirebilirsin (video film müzik ) her video tarzı dosyayı indirebilirsin yani tabi videolar mp4 olacağından onu mp 3 e çevirmen için de "Total Video Converter " progrmını indirmen gerekiyor ikiside kullanım bakımından kolay programlar ismi karşılık ama zor gelmesin yani :)

katılıyorum kesinlikle İDM (İnternet Download Meneger) yi indirmelisin ben de kullanıyorum kullanımı şöle diyelim youtube den bir video açtn hemen ekranda beliriyo zaten (bu sayfadan video dosyasını indir) die tabi sadece youtube degil her sitede böle fizy den direk mp3 olarakta indirebilirsin eger mp4 leri mp3 e cevirecek olursan arkadaşımın aksine ben Hamster Free Video Converter öneririm bu programıda bizzat kullanıyorum ve kullanımı çok basit

Cnyylmz

Uzman üye
29 Ara 2010
2,000
0
Warez...
O Programlar P2P Sistemiyle Çalışır, Bear Share' ı bizzat kullanıyorum, Gayet de Memnunum. Yok P2P' ye Özel bir Gıcıklığınız Varsa İdm Kullanarak Video, Müzik İndirin ...

toxic1103

Uzman üye
19 Mar 2009
1,344
0
27
Öyle yada böyle bence mutlaka İDMAN indirmelisin her zaman istediğin şeyi bulamabilirsin bearshare da yada video arşivi falanda yapabilirsin istersen.

9888

Katılımcı Üye
12 Şub 2011
954
0
Pentium III
Müzik indirme programları önerilmiş,bende bir tane müzik indirme sitesi önereyim.Boxca.Atıyorum hande yener'in teşekkürler şarkısını indirmek istiyorsun.Google'ya hande yener teşekkürler boxca yaz cıkan sonuclardan boxca sitesine ait olana gir.ordan ücretsiz indir.arada sırada reklam koyabiliyorlar ama müziğin içine.

*L0RD*

Katılımcı Üye
14 Mar 2012
379
0
http://mp3skull.com/ bu siteyi kullanarak indirebilirsin.Arama butonuna istediğin şarkıyı yaz sonra aratıp downloada tıkla.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.