Müzik yapma programı?

hackberat

Katılımcı Üye
23 Kas 2010
374
0
Beyler youtube'a bi çok video yüklüyorum oyunlarda kendi çapımda yaptığım montajlar, tabi bunlar için her zaman kaliteli müzik bulmam gerekiyor ve sürekli telif hakkı sorunu yaşıyorum, tablette filanda görmüştüm bana pc için olan kullanımı basit yada en azından bi iki kullanınca öğrenebileceğim kendi müziğimi yapabileceğim bi program önerir misiniz?

GM HaCKeD

Uzman üye
22 Nis 2013
1,579
1
Microsoft
Bu tarz Şeyler Benden Sorulur. Ben Olsam FL Studio yu kullanırım.

Fl Studio ( Professional )
Cubase (Yarı Professional )
Mixcraft ( Amatör )
NCH Software Yazılımları ( Professional )
Virtual Dj
...
Verdiğim programlar normalde ücretli internette seriallleri var bulamazsan hallederiz bende hepsi full Bu programları pro. djler ve sanatçılar kullanıyor.

Yetmezse mesaj atman yeterli...

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.