Muzıkten Sesı Ayıran Program (Link Ve Program Calısıyor+Bır Adobe Programı=

mertcan9414

Katılımcı Üye
24 Tem 2007
929
42
115
Seni İzliyor ...
Adobe audition v1.5

Programı çalıştırıyoruz ve File=>Open diyerek parçayı seçiyoruz

48786964fu6.jpg

Kısa bir beklemeden sonra parça açılacaktır
Şimdi vocal silmek istediginiz bölümü seçin

my.php

Seçtikten sonra şu yolları izliyoruz

Effects=>Filters=>Center Channel Extractor

87131789cu0.jpg

Program burda bize bir hayli seçenek sunuyor örne in acapella , vocal silme , bass silme vs. gibi seçenekler...

49902936mz2.jpg

Burdan İstedi imiz seçene i seçip kendinize göre istedi iniz ayarları yapıp kısa bir beklemeden sonra sonuca ulaşabilirsiniz.

45837361gg0.jpg

Ve işte Müzik Tamamdır.Şimdi bazı arkadaşlarımız bütün şarkıları kesece ini zannediyorlar. Bu işlem her parçaya uygulanmayabilir. Yüzde yüz verim alamayabilirsiniz. Fakat sizi mutlaka tatmin edecektir. Çünkü işlem yolu bu...Tamamen silme yani md dedikleri olay ise çok farklı bir işlem gerektiriyor.

DownloaD

Adobe audition v1.5

replerınızı esırgemeyın...

darkmansss

Yeni üye
26 Kas 2007
2
0
saol kardeş aslında bende benim elimde olan ları paylaşmak istiyorum ama nasıl yapacam bilmiyorum bana yol gösterirseniz sewinirim.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.