MY Kullanıcı Hesabı -- Ayar

TCmcht

Katılımcı Üye
14 Tem 2014
740
0
İstanbul
Uzun zamandır program yapamıyordum :) Yavaştan başlayalım ;)
Tek Tıkla;

Unutulan şifreyi sıfırlayın.

Yeni kullanıcı oluşturun.

Şifreli/Şifresiz kullanıcıları silin.

Hesaba yetki verin/alın.

[Programı kapatmak için "ESC" tuşuna basın.]

009b7437fa.PNG

VirüsTotal (0 / 57 )
İndir

mehmetx93

Uzman üye
2 Eyl 2010
1,395
1
Ygs bitince dönüş oldu heralde :D Eline sağlık görsel idare eder işlev güzel düşünülmüş ama bende çalışmadı :D Yönetici olarak açtım yine çalışmadı :D İşlemin tamamlanıp tamamlanamadığına dair bildirim olsa güzel olurmuş :)

Edit: Sisteme res atınca görüldü olmuş ama direk görünmemiş veya biraz geç olmuş :) Eline sağlık

Son düzenleme:

TCmcht

Katılımcı Üye
14 Tem 2014
740
0
İstanbul
Yok daha ygs ye 364 gün 19 saat var :)
Ben w7 de normal açtım oldu. İşlem tamamlanınca yazılar siliniyor ( texboxtaki)

mehmetx93

Uzman üye
2 Eyl 2010
1,395
1
Bende sistemi kapatıp açınca oldu. Sorun bendede olabilir sistemimin kafası güzel :)
Bunu hack amaçlı kullanmak güzel olabilir. Yeni user açmak ve eski user i silmek kötü bi şaka olurdu heralde veya şifre koymak :D :D

TCmcht

Katılımcı Üye
14 Tem 2014
740
0
İstanbul
Bende sistemi kapatıp açınca oldu. Sorun bendede olabilir sistemimin kafası güzel :)
Bunu hack amaçlı kullanmak güzel olabilir. Yeni user açmak ve eski user i silmek kötü bi şaka olurdu heralde veya şifre koymak :D :D

:) Yapana güzel olur :) Kurbana yazık olur, belgelerimdeki kullanıcı dosyaları falan :) Visual studio projects... :)

Neo22

Yeni üye
28 Ocak 2015
28
0
... Edit DesDeRe' // argo kelime kullanmayınız. proje koyaydın ya

Moderatör tarafında düzenlendi:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.