nasıl başladım ve tavsiyelerim

P4TNO5

Yeni üye
29 Şub 2020
25
0
Kuşadası
2009 gibi ülkede msn çılgınlığı ile tanıştım. tüplü bilgisayarla bu soruyla birçok site araştırma yaptım ve kolay olmadığını gördüm ve bıraktım.
Sonra büyük sitelere yapılan atakları duydukça biraz daha ilgim oldu bir sonra yatmaya devam ettim

sende zamanında filimlerdeki hackerler gibi olmak istiyodun :)

gel zaman git zaman derken
başlamaya karar veriyim dedim falan filan derken biraz sonra hiçbirşey yapamadığımı farkettim, sadece zamanımdan çalıyordum.
olay göründüğü gibi değildi sızmak ve açık bulmak kolay değildi üstelik hiçbir bilgimde yoktu.
Bilgisizce sitelere sızmaya çalışıtım bunlar beni tatmin etmiyordu birşey eksikti evet KODLAMA dediğinizi duyar gibiyim.
Ha evet ilk dil öğrenerek başladım hatta ilk kodlamam aşağıda:)

gerçekler acıdır :)
Kod:
[COLOR="DarkOrange"<html>
  <head>
   <title>BAŞLIK</title>
  </head>
   <body>
    <p>
     Merhaba Müptezeller
    </p>
   </body>
 </html>][/COLOR]

işte sonunda bir süreliğin ehackerım artık oley be. böyle devam ederekten,
düzenli çaşıraktan deli gibi kod yazmaya çalıştım sitelere sızmayı unutup kendimi dil öğrenmeye, geliştirmeye adamıştım.
Sizde eğer seviyorsanız kodları vazgeçmeyin aşkınızdan. gerisi gelicektir

bu yazdığım dillerle 4 kendini eğitmeli sonrası ip söküğü gibi gelicek sadece emek verin, olması gerek budur kod yazmasını öğrenin der -Cemal Süreyya

ne güzel demiş üstad değilmi? sahada büyük rakiplerimiz olacak ve affetmeyecekler sizde tabiki :)

işte rakip elemek için fırsat biriyle maceraya başlamaya ne dersindedim

HTML
JAVASCRİPT
C++
C
PYTHON
PHP
MYSQL ve dahası.. bunlar bizi bir üst aşamaya taşıyacak

iyi günler diliyorum

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.