Nasıl Yüzlerce Site Hackleyebiliriz? [ByDoldis Anlatıyor]

'Black-King

Yaşayan Forum Efsanesi
30 Tem 2012
10,353
3
340
İstanbul
Hem deface hemde programlama tamamen araştırma , heves işidir. Merakda varsa bu ış tamamdır.
Merakım var dıyorlar ve yapamıyoruz dıyorlar. Pekı ya aralıksız en az 10 saat araştırma yaptınızmı ?
Yapmadan yapamazsınızkı :) Öğrenmek ıçın araştırmak şart. unutmayınkı Bılmemek ayıp değıldır öğrenmemek ayıptır. Internet uçsuz bucaksız bır kıtap gıbıdır. başı ve sonu bellı olmayan bır kaynak.
Sonsuz bılgı var. Pes etmeyın emın olun araştırınca daha çok kazanıcaksınız.

Ellerine sağlık ByDoldis...

JackSprow

Uzman üye
21 Tem 2013
1,566
0
Komsu Sitedn
kardeşim tanımamak mı :D forumda konu açsınlar en cok site hackleyen uye kim diye başta sen sonra scrabble kardeşimiz war :D

O kadar kesin konuşmayalım , bu sitede Deface tim de Olmayıpta bir sürü hack yapan insan var . Black-Spy ve grubu gibi .

Konun gayet bilgilendirici eline sağlık

Edit : Tanınma konusuna gelince Deface tim e girince tanıdım seni aslında ondan da önce 4-5 ünlü siteyi indirmiştin orda tanıdım o zamanlar daha Deface Tim e girmemiştin :trl

Son düzenleme:

ShooterLens

Uzman üye
2 Haz 2013
1,362
0
Saol dostum,ama aklıma hep bir soru geliyor.
Adamların yaptığı programı kullanmak yerine,belkide daha iyisini kendimiz yazsak ? Sonra hacker olsak ?

By Egmn

Katılımcı Üye
3 Kas 2011
293
0
fazla giremiyodum siteye bi gireyim dedim . böyle sen gibi detaylı detaylı yorulmadan güzelce üşenmeden bişeyleri anlatanları görünce mutlu oluyorum . eline koluna emeğine sağlık .

strkaos

Kıdemli Üye
30 Mar 2013
2,916
0
C:\Windows\
O kadar kesin konuşmayalım , bu sitede Deface tim de Olmayıpta bir sürü hack yapan insan var . Black-Spy ve grubu gibi .

Konun gayet bilgilendirici eline sağlık

Edit : Tanınma konusuna gelince Deface tim e girince tanıdım seni aslında ondan da önce 4-5 ünlü siteyi indirmiştin orda tanıdım o zamanlar daha Deface Tim e girmemiştin :trl

kardeşim biliyorum onlarda hack yapıyorlar ama ustu kapalı olduğu için (forumda paylaşmadıkları için) aklıma ilk gelen isim bydoldish oluyor zaten

30 Ocak 2013
84
0
Bunu bekliyordum .Çok Teşekkur ederim...

Abi anlatım super,İnjectıon shell nerden bula bılırım ? forumda bulamadımda

İnjection shell olan varmı?

geo

Yeni üye
25 Şub 2014
22
0
BURSA
Biraz ögrenince sorularımı çekinmeden sorucağım sana,daha yeniyim de :) eline sağlık makale benim gibi yeniler için anlaşılır olmuş :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.