Nasıl Zengin Olurum

doneme

Üye
13 May 2013
107
0
Selamun aleyküm beyler bayanlar kendi işimi kurmak istiyorum sistem yöneticisiyim ama sıkıcı ve söyle fabrika kurma hayallerim var ama nasıl yatırım yapmalyım ne gibi imkanlarla basarırım hedefim büyük bana fikir,tüyo ilham verecek hayatında basarılı olan abilerim kardeslerim hayatında kıssa ögütlerinizi almak bana yeterince yardımcı olacak zengin olupda karakterim degiştirecek birisi degilim. kendime güvenim sonsuzdur. ve yardımlarınız için tesekkür.

rizelum

Kıdemli Üye
16 Eki 2013
2,047
0
rize
walla kardeşim turkiyede para kazanmak zor elinde bi iş yoksa alcan para askeri üçret ben gidiyorum şimdi yurt dsına 4 mlyar maaşi var buralardan kımseye fayda yok krdesim emeğinn hakkını vermyor kımse herkez kendi menfati pişinde zor valla kardeşim ne dim

TheGameOweR

Kıdemli Üye
16 May 2013
2,730
0
C://Samsun
Bi domain al ilgi çekici şeyler paylaş hit gelirse reklam verirsin reklam başına aylık 100 tl felan alırsın.Sitenin hiti artıkça reklamında fiyatı yanı sana gelen para artar.

Drstop75

Katılımcı Üye
21 Ara 2013
953
0
Venüs
Zenginlik iki türlüdür

Manevi Zenginlik için:İlim ve faydalı bilgi öğren insanların duasını al.

Maddi Zenginlik İçin:para kazan :)

Veteran 7

El Patrón
26 Ara 2011
11,501
12,883
Para yiyecek alır ama; iştah alamaz.
Para yatak alır ama; uyku alamaz.
Para bir ev alabilir ama; yuva alamaz.
Para lüks şeyler alabilir ama; kültür alamaz.
Para eğlence alır ama; mutluluk alamaz.

khthakan65

Katılımcı Üye
5 Eki 2013
363
0
abi benim yaş 14 :D bende bazen boş zamanlarda zengin oldumda neler yaparım diye düşünüyorum :D

bu arada abi fabrika kurmak istiyo bazıları :D hit al ayda 100 tl kazanırsın diyo :D ne mantıksa ?

abi çok banka var bu bankalardan kendi adına 100 bin tl çeksen her 1 bankada 10 bankada 1 milyon tl olur bunla bir bina alır kiralarını her ay bankalara verilsin iyi fikir :D ben bu işlere uğraşmayı düşüniyom 18 yaşımı geçtikten sonra :D

strkaos

Kıdemli Üye
30 Mar 2013
2,916
0
C:\Windows\
kardeşim eğer zengin olmak istiyorsan hiç ya ali ağoğlu gibi olcaksın yada hiç durmadan funcellenmesi gereken program yazacaksın

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.