Neden Android Ve ios için Keylogger Yada Herhangi Bi Yazılım Yok || Detaylı Anlatım

rasimbaba2

Üye
25 Haz 2012
55
0
Bu konuda sizlere neden ios ve android için hack aracı olmadığını anlatmaya çalışacağım çünkü eminim hepiniz merak etmişsinizdir

Arkadaşlar Aslında İos ve Android için böyle programlar yapmak çocuk oyuncağıdır ki bu türden çok fazla program yapılmıştır ama hiç biride başarılı olamamıştır.

neden mi ?

diyelimki programı yaptık hatta server ' ı karşıya yutturduk bu server kullanıcının bütün telefon numaralarını kayıt etti , resimlerini aldı, ve bi yere kaydetti peki bunları size nasıl aktaracak ?
işte sorunda burda aktarma yapılamıyor aktarmanın yapılması için ayrı bi program yapıp hedefin size dosyalarını aktarması lazım :D ki buda imkansız

ee ayrıyeten bide telefon android ise root ; ios ise break yapılmış lazım ki bunu çoğu kullanıcı yapmıyor...

Tek bi Yöntem Var o da ne yazıktır ki Profesyönel SM ve Program Gerektirir.

Sonuç : Android ve ios İçin Keylogger Yedirme Şansınıız % 000000.1

Gel Gelelim telefondan Wifi şifresi kırmaya;

play store da çok sayıda mevcuttur fakat hepsi sahtedir inanmayın !

Bilgisayardan kıramıyosunuz telefondan mı kırıcaksınız tamamen bi saçmalıktır .......

başarılar :)

cor-vo

Yaşayan Forum Efsanesi
23 Tem 2013
7,985
1
122
Yanlışın var, Wifi şifresi bilgisayarlardan kırılıyor. Şifresi kırılmasa bile açıklardan faydalanarak herhangi bir modeme bağlanabiliyorsun, Dumpper yardımıyla.

mhhck

Kıdemli Üye
13 Nis 2009
3,597
3
K.IRAK
Yanlışın var, Wifi şifresi bilgisayarlardan kırılıyor. Şifresi kırılmasa bile açıklardan faydalanarak herhangi bir modeme bağlanabiliyorsun, Dumpper yardımıyla.

Haklısın ancak arkadaşın demek istediği bilgisayarda dahi zor kırılıyor telefonda mı kırılacak demeye getirmiş ve piyasadaki andro wifi hack prolarının sahte olduğunu söylemeye çalışıyor ,,

Mümkün olan programlar vardır ancak brute ile belli bir keylisti bile 2 günde yapıyor ,, geri kalan şey ise bu airtouch dedikleri sistemle cihazın standart pin numaralarını bulup giriş sağlanabiliniyor bu işlemler için şu anki açıklarla yaklaşık üç saatte filan yapılabiliyor ,, daha kısa süreye indirgeyecek bir yazılım henüz kodlanmadı telefon için ,,

Pc için olanlar ise hem yasak hem ücretli ,,

Zaten yeni modemlerde şu pin olayını da kaldıracaklardır ,,

Gerisi backtrack gibi sinyal dinleme vs ,,

O da taşınabilir bir cihaz olan telefonlar için mümkün olmaz :) ,, zira kimin arayacağı veya şarjının biteceği ya da acil işinizin çıkacağı mesaj geleceği vs belli olmaz ,,

Uyarı için teşekkürler

Star-Turk

Kıdemli Üye
2 Kas 2012
3,516
7

Haklısın ancak arkadaşın demek istediği bilgisayarda dahi zor kırılıyor telefonda mı kırılacak demeye getirmiş ve piyasadaki andro wifi hack prolarının sahte olduğunu söylemeye çalışıyor ,,

Mümkün olan programlar vardır ancak brute ile belli bir keylisti bile 2 günde yapıyor ,, geri kalan şey ise bu airtouch dedikleri sistemle cihazın standart pin numaralarını bulup giriş sağlanabiliniyor bu işlemler için şu anki açıklarla yaklaşık üç saatte filan yapılabiliyor ,, daha kısa süreye indirgeyecek bir yazılım henüz kodlanmadı telefon için ,,

Pc için olanlar ise hem yasak hem ücretli ,,

Zaten yeni modemlerde şu pin olayını da kaldıracaklardır ,,

Gerisi backtrack gibi sinyal dinleme vs ,,

O da taşınabilir bir cihaz olan telefonlar için mümkün olmaz :) ,, zira kimin arayacağı veya şarjının biteceği ya da acil işinizin çıkacağı mesaj geleceği vs belli olmaz ,,

Uyarı için teşekkürler

http://www.turkhackteam.net/linux/861047-android-telefonlara-backtrack-kurma-hackersofi-resimli-anlatim.html

Android`te backtrack kurulabiliyor :)

mhhck

Kıdemli Üye
13 Nis 2009
3,597
3
K.IRAK

Kullanılabilir işlevler şunlardır:

- Kişilerin tüm bilgilerini alabilirsiniz.
- Arama günlüklerini görüntüleyebilirsiniz.
- Tüm mesajlarını görebilirsiniz.
- GPS/Ağ olarak konumunu görebilirsiniz.
- Mesajlaşıyorsa cevap atabilir veya silebilirsiniz.
- Telefon açıkken başkasını arayabilir ve kontrol altına alabilirsiniz.
- Kamerası ile resim çekebilirsiniz.
- Mikrofondan ses yayını yapabilirsiniz.
- Video çekebilirsiniz.
- Başkasına çağrı atabilirsiniz.
- Mobil tarayıcısı ile internete girebilirsiniz.
- Telefonu titreşim olarak aktife alabilirsiniz.

Bir uygulama yüklerken hani bir uyarı ekranı var "bu uygulama internet mesaj veya aramaya erişim sağlayabilir" diye ,,

Belli bir miktara kadar izin verir ,, ve bilgileri ancak kullanıcı wifi ile bir yere bağlanırsa yollar öteki türlü sim kartından bağlanmak için yetki alamaz sana sormadan ,,

Video kamera internet telefon ayarları gps arama ,, mesaj atma ve bütün bunlar için ayrı bir izin talebi ? UYgulama yüklerken telefon bunların hepsine erişim izni vermez ayrıca bazı yönetimsel iziner için
Telefonun rootlu olması gerekir ,,

Bütün bu özellikler bir programa kodlansa sizce kaç mb'lık yer kaplar? :)

Lütfen arkadaşın uyarısını anlamaya çalışın çürütmeye çalışmayın.

mhhck

Kıdemli Üye
13 Nis 2009
3,597
3
K.IRAK

Peki backtrack kaç saatte kırabiliyor? İşlemci gücü hafıza genişliği vs ? Şarjın yeterli mi? Ya da arama gelmeyeceğini mesaj atılmayacağını kim garanti ediyor? Bunu zorlaştıran en önemli özellik taşınabilir bir cihaz olması ,,

Ne inatçı çıktın kardeş ya :D ,,

Verimsiz demek istiyorum anladın?

Star-Turk

Kıdemli Üye
2 Kas 2012
3,516
7

Bir uygulama yüklerken hani bir uyarı ekranı var "bu uygulama internet mesaj veya aramaya erişim sağlayabilir" diye ,,

Belli bir miktara kadar izin verir ,, ve bilgileri ancak kullanıcı wifi ile bir yere bağlanırsa yollar öteki türlü sim kartından bağlanmak için yetki alamaz sana sormadan ,,

Video kamera internet telefon ayarları gps arama ,, mesaj atma ve bütün bunlar için ayrı bir izin talebi ? UYgulama yüklerken telefon bunların hepsine erişim izni vermez ayrıca bazı yönetimsel iziner için
Telefonun rootlu olması gerekir ,,

Bütün bu özellikler bir programa kodlansa sizce kaç mb'lık yer kaplar? :)

Lütfen arkadaşın uyarısını anlamaya çalışın çürütmeye çalışmayın.

Arkadaşın uyarısını çürütmeye çalışmıyorum , sadece bunlar olmayacak şeyler değil onları göstermeye çalışıyorum.

Peki backtrack kaç saatte kırabiliyor? İşlemci gücü hafıza genişliği vs ? Şarjın yeterli mi? Ya da arama gelmeyeceğini mesaj atılmayacağını kim garanti ediyor? Bunu zorlaştıran en önemli özellik taşınabilir bir cihaz olması ,,

Ne inatçı çıktın kardeş ya :D ,,

Verimsiz demek istiyorum anladın?

Ne verimsizi kardeşim , sonuçta yüklenebiliyor.Kimse sana kıramassında diyemez kırabilirsinde diyemez.O telefona bağlıdır.Ama sonuçta bu yazılım taşınabilir bir icata yükleniyor.Sen bunu mümkün değil demişsin.Bende sana bunun mümkün olduğunu gösterdim.Verimsizlikle alakası yok !

Son düzenleme:

mhhck

Kıdemli Üye
13 Nis 2009
3,597
3
K.IRAK
Son olarak wifi hack programlarının telefonlara kurulma isteğinin temel mantığı gittiği her ortamda kırmaya çalışıp direk girmesidir ,,

Bu sebeble bir cafeye gidip orada 1 gün harcamak garsona "Pardon wifi şifresini verir misiniz" demekten kat be kat daha zor olsa gerek :) ,,

SM ile bile daha az vakitte alınır :D

Star-Turk

Kıdemli Üye
2 Kas 2012
3,516
7
Son olarak wifi hack programlarının telefonlara kurulma isteğinin temel mantığı gittiği her ortamda kırmaya çalışıp direk girmesidir ,,

Bu sebeble bir cafeye gidip orada 1 gün harcamak garsona "Pardon wifi şifresini verir misiniz" demekten kat be kat daha zor olsa gerek :) ,,

SM ile bile daha az vakitte alınır :D

Kafeye gittiğimizde herkes şifre vericektir diyede bi kural yok.Ayrıca her kafede internet yok.Dediğinizde doğru ama sorduğunuzda vermesse ne olucak ? O zaman bildiğinizle ilerleyeceksiniz :)

mhhck

Kıdemli Üye
13 Nis 2009
3,597
3
K.IRAK
Arkadaşın uyarısını çürütmeye çalışmıyorum , sadece bunlar olmayacak şeyler değil onları göstermeye çalışıyorum.

Ne verimsizi kardeşim , sonuçta yüklenebiliyor.Kimse sana kıramassında diyemez kırabilirsinde diyemez.O telefona bağlıdır.Ama sonuçta bu yazılım taşınabilir bir icata yükleniyor.Sen bunu mümkün değil demişsin.Bende sana bunun mümkün olduğunu gösterdim.Verimsizlikle alakası yok !

Arkadaş imkansız demiş ama zor anlamında imkansız demiş ,, şu şu şu gerek demiş ,,

son yorumumdur Star-Türk ,, asistan olmadan önce beğeniyle takip ettiğim bir üyeydin ,, bilgine yeteneğine şahit oldum amacım seni tartışmaya çekmek değil :) ,,

Selametle

diyelimki programı yaptık hatta server ' ı karşıya yutturduk bu server kullanıcının bütün telefon numaralarını kayıt etti , resimlerini aldı, ve bi yere kaydetti peki bunları size nasıl aktaracak ?
işte sorunda burda aktarma yapılamıyor aktarmanın yapılması için ayrı bi program yapıp hedefin size dosyalarını aktarması lazım ki buda imkansız

ee ayrıyeten bide telefon android ise root ; ios ise break yapılmış lazım ki bunu çoğu kullanıcı yapmıyor...

Son düzenleme:

Star-Turk

Kıdemli Üye
2 Kas 2012
3,516
7

Arkadaş imkansız demiş ama zor anlamında imkansız demiş ,, şu şu şu gerek demiş ,,

son yorumumdur Star-Türk ,, asistan olmadan önce takip ettiğim bir üyeydin ,, bilgine yeteneğine şahit oldum amacım seni tartışmaya çekmek değil :) ,,

Selametle

Benim amacım kimse ile tartışmaya girmek değil , sadece bunların olabileceğini ve imkansız olmadığını göstermek.Ama tabiki engellerde var bu konuda belirttiğin gibi mesela.

Hadi sana iyi akşamlar kardeşim.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.