neden türkçe degil?

lebib

Üye
4 Tem 2015
89
0
Bursa
forumumuzzun neden herşeyi türkçe değil? mesela ayarlarda ingilizce yerler var

Bende bu konuda biraz daha hassasım senin gibi mesela bence "Türk Hack Team" de tamam "hack" e yapacak bir şey yok ama "team" yerine "tim" olsa dağa güzel olur yani sonuçta Türkiye'nin grubu. Bence tabi kişisel fikrim.Ama derseniz ki yabancı sitelere hack yapıyoz o yüzden "team" daha uygun uluslar arası bir dil daha iyi oluyor onuda anlarım. Vesselam bence forumda ne kadar çok Türkçe o kadar iyidir. Saygılar :)

61hack

Uzman üye
24 Eki 2014
1,097
0
Bize Her Yer
Mesela nereler üsteğmenim? Ayarlarda rastlamadım hiç ama yorum yazarken 'Diğer Seçenekler' bölümünde ' Automatically retrieve titles from external links ' var.

arkadaşlık istegi yollarken mesela ben bir yere basıyorum ama hala istege yanıt gelmedi yanliş yapmış olabilirim.ingil,izcem cok zayıf:RpS_smile:ayarların birkaç yerinde var

61hack

Uzman üye
24 Eki 2014
1,097
0
Bize Her Yer
yldmBk.png
mesela bu öyle evet e mi hayıra mı tıklıcaz

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.