Need for speed world her girişte alınan pack sorunu düzeltme

Skyla

Yeni üye
23 Eki 2012
27
0
Merhaba arkadaşlar need for speed world adlı oyunda her girdiğimizde 512mb lik bir pack yüklüyor bunu ortadan kaldırmak için

Başlat>Denetim Masası>Bölge ve Dil>Biçimler
Burda İngilizce (Amerikan) ı seçip uygula diyelim ardından.Konum Türkiye yazan yeri ABD seçip uygula ardından tamam deyip pc yi yeniden başlatalım.Artık her oyuna her girdiğimizde 512mb lik bir pack yüklemeyecek.

Resimli anlatım

NOT:Bu ayarı yaptıktan sonra saat diliniz ingilizce olacaktır.Saatin sonunda PM/AM eklenecektir.Ama bilgisayarınız 'Türkçe'' olduğu gibi kalacaktır.Resimde yazanları ve resimda olanın aynısını yaparsanız pack her girişte yüklemez.

Windows vista 64 ve 32 bit= Denendi çalışıyor.
Windows 7 64 ve 32 bit = Denendi çalışıyor.
Windows 8 64 ve 32 bit =Denendi çalışıyor.

Son düzenleme:

Skyla

Yeni üye
23 Eki 2012
27
0
Eyw Saol Kardeşim . Nfs MW 2012 Hakkında Bilgin varmı acaba

MW 2012 hakkında pek fazla bilgim yok ama torrent veya crack bulursam paylaşırım 7 gün sonra resmi olarak çıkıyor oyun.Tahmini çıktıktan 2-3 gün sonra serial crack paylaşırım.

nefestoo

Uzman üye
18 Ocak 2010
1,044
0
Microsoft
Oyun Çok Güzel Tavsiye Ederim Herkese. 2 Kere 50 Lwl Sürücü yapıp Bİtirdim Oyunu.
Sonra İse Hırs Meselesi Oldu İstemeden Gittim 100 Liraya 1 Tane Araba Aldım :S

Sonra Baktım Yeni Dahada Güzel Araçlar Çıkıyo. Aslında Para Yatırmadan Çok Süper Şeyler Yaptım.
Sonradan İse Hedeflerim Büyüdü Ve Bıraktım.

MW Çıktığında. İlk Günlerde Oyunu Biterimeyi Hedefliyorum.
Sonra İse. Multiplayer Özeliği Varmış. Nasıl Olcak Çok Merak Ediyorum Açıkcası.

İyi Forumlar

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.