Nerden başlamalıyım

cerkeza

Yeni üye
1 Ara 2018
46
0
Ybs 4. sınıf öğrencisiyim ileri seviye bootstrap orta seviye python css vc bilgim var.
Kendimi geliştirmek istiyorum hangi dili önerirsiniz aklımda react veya java var öneri verebilir misiniz ?

Qgenays

Katılımcı Üye
20 Haz 2020
254
3
Los Santos
Java tabii ki. Karışık olsada öğrenmek sana büyük avantaj kazandırır ve öğrendikçe daha çok keyif alırsın.

DeSTuRSuZz_

Kıdemli Üye
10 Ara 2015
3,577
4

Niye java öneriyorsun ? Hoşuna gittiği için mi yoksa ilk aklına gelen o olduğu için mi ?

Dostum sen hangi alanda kendini geliştirmek istersin ? Web, mobile, desktop, network veya crossplatform uygulamaları ? Eğer soruları cevaplarsan hangi yönde ilerlemek istediğine göre sana tavsiye verebiliriz.

ByZehirx

Yaşayan Forum Efsanesi
10 Şub 2012
12,438
2,048
35
Osmaniye 80
Java ile başlaman hevesini diri tutacaktir.
Cözümleri örnekleri ve şablonlari geniş bir alandir ve burada kendine bir yöntem bir seviye belirlemek senin kazacagin ilk tercubelerin olacaktir.

cerkeza

Yeni üye
1 Ara 2018
46
0
Niye java öneriyorsun ? Hoşuna gittiği için mi yoksa ilk aklına gelen o olduğu için mi ?

Dostum sen hangi alanda kendini geliştirmek istersin ? Web, mobile, desktop, network veya crossplatform uygulamaları ? Eğer soruları cevaplarsan hangi yönde ilerlemek istediğine göre sana tavsiye verebiliriz.

siber güvenlik üzerinden geliştirmek istiyorum kendimi

S79 MeDuSa

Katılımcı Üye
29 Şub 2020
339
5
Ybs 4. sınıf öğrencisiyim ileri seviye bootstrap orta seviye python css vc bilgim var.
Kendimi geliştirmek istiyorum hangi dili önerirsiniz aklımda react veya java var öneri verebilir misiniz ?

4.sınıf ybs ögrencisi isen eminim bi çok kişiden daha iyi biliyorsundur yapman gerekeni
Ve ön plandaki dillere bakarsak pythondan sonra java daha iyi olur

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.