Nero 2015 Platinum

dedeclanı

Yeni üye
10 Nis 2007
37
0
NERO'da diğer profesyonel yazılımlar gibi kendini 2015 yılına iyi hazırlamış. Nero 2015 de neler var birlikte göz atalım :

Nero-2015-Platinum-Full-T%C3%BCrk%C3%A7e-%C4%B0ndir.png

- Daha geniş medya yönetim paneli.
– Geliştirilmiş yeni başlangıç menüsü ve ana menü.
– 1 klik ile Nero disklerinizi bulut ve mobil uyumlu hale getirebilme.
– Nero Play özelliği ile sınırsız TV izleyebilme.
– Video editör özelliği
– Optimize edilmiş kodlama performansı.

İŞTE TORRENT HIZLI LİNK:
LİNK

Arkadaşlar program tarafımdan denendi ve sağlamlığı test edildi. Her hangi bir sorun ile karşılaşmadım. NERO 2015 daha çok video ve müzik editörlerini bir araya getirerek program kargaşasına bir son vermeyi amaçlamş bu sürümde. Tavsiye edilebilir bir program olmuş.

Her hangi bir sorun olursa ben buralardayım...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.