Yazılım | Programlama netcad 8 programı

ulukaya

Yeni üye
5 Eki 2009
27
0
Merhaba arkadaşlar netcad 8 adlı program kırılmış ama crack'i bulamıyorum bana yardım eder misiniz?

hayalet18

Kıdemli Üye
3 Şub 2015
2,327
2
ERMENISTAN
ulukaya
netcad 8 bulamadım ama netcad 5 var istersen kullan

NetCad 5.1.0.962 GIS Final TR Katılımsız
LfoY0D.png

Netcad bir harita çizim programıdır. Halihazır harita üretimi, imar planı çizimi, parselasyon haritaları yapımı ve imar uygulamalarının her türlü çizimi ile raporlarının hazırlanması, arazi toplulaştırma, kamulaştırma haritalarının üretimi, yağmurlama projeleri ve coğrafi bilgi sistemleri çalışmalarını yapabilen bir CAD programıdır.Autocad nasıl genel olarak inşaat sektöründe kullanılıyorsa netcad ise haritacılıkta kullanılıyor.

Boyut: 74,1 MB
Dil: Türkçe / İngilizce / Rusça
Kullanım: Full Sürüm
MD5: A1B7B2834CBAD43490C3C2B59F80F4CB
Platform: Windows XP / Vista / 7 / 8 / 8.1 / 10
[x86 & x64]

.: Kurulum Notları :.

# Ultra Sıkıştırma Yapılmıştır.
# Kurulumu İlk Çalıştırdığınızda, Crack İşleminin Tamamlanabilmesi İçin Gerekli Olan Sürücü İmzalama Zorlaması Devre Dışı Bırakılacak, Test Modu Açılacaktır. Dolayısıyla Sistemi Yeniden Başlatmanız Gerekmektedir. (Sağ Altta Uyarıyı Verdikten Sonra Yeniden Açarsınız.)
# Sistem Açıldığında Netcad Kurulumu Otomatik Olarak Başlar, Tamamlanır ve Sistem Açılır.
# Sorunsuz Kurulum İçin Çok Uğraştım Ama Güzel Bir Çalışma Oldu Güle Güle Kullanın :)
# Kurulumla İlgili Bilgi Verilene Kadar Bekleyiniz…

http://turbobit.net/c7e1ks3csuiq.html

tzdmn1453

Yeni üye
23 Şub 2019
10
0
Selamun aleyküm bende netcad 7.6 var ama exeye tıkladığımda cihaz id mi gösteriyor ve alt sekmesinde serial istiyor , bunu nasıl bypass ederiz lütfen yardımcı olabilir misiniz?

femkefe

Üye
3 Şub 2019
231
0
NEREYE...
ulukaya
netcad 8 bulamadım ama netcad 5 var istersen kullan

NetCad 5.1.0.962 GIS Final TR Katılımsız
LfoY0D.png

Netcad bir harita çizim programıdır. Halihazır harita üretimi, imar planı çizimi, parselasyon haritaları yapımı ve imar uygulamalarının her türlü çizimi ile raporlarının hazırlanması, arazi toplulaştırma, kamulaştırma haritalarının üretimi, yağmurlama projeleri ve coğrafi bilgi sistemleri çalışmalarını yapabilen bir CAD programıdır.Autocad nasıl genel olarak inşaat sektöründe kullanılıyorsa netcad ise haritacılıkta kullanılıyor.

Boyut: 74,1 MB
Dil: Türkçe / İngilizce / Rusça
Kullanım: Full Sürüm
MD5: A1B7B2834CBAD43490C3C2B59F80F4CB
Platform: Windows XP / Vista / 7 / 8 / 8.1 / 10
[x86 & x64]

.: Kurulum Notları :.

# Ultra Sıkıştırma Yapılmıştır.
# Kurulumu İlk Çalıştırdığınızda, Crack İşleminin Tamamlanabilmesi İçin Gerekli Olan Sürücü İmzalama Zorlaması Devre Dışı Bırakılacak, Test Modu Açılacaktır. Dolayısıyla Sistemi Yeniden Başlatmanız Gerekmektedir. (Sağ Altta Uyarıyı Verdikten Sonra Yeniden Açarsınız.)
# Sistem Açıldığında Netcad Kurulumu Otomatik Olarak Başlar, Tamamlanır ve Sistem Açılır.
# Sorunsuz Kurulum İçin Çok Uğraştım Ama Güzel Bir Çalışma Oldu Güle Güle Kullanın :)
# Kurulumla İlgili Bilgi Verilene Kadar Bekleyiniz…

http://turbobit.net/c7e1ks3csuiq.html
Burda açıklandı Daha Neyini anlamadınız

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.