nette sürekli kesiklikler yaşıyorum :/ ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

FaramiR27

Üye
1 Eyl 2011
97
0
ya arkadaşlar naptıysam olmadı sürekli nette kesikliklerle karşılasıyorum mesela video izlerken netten film felan bi süre sonra video donuyor msndeyken bir süre sonra msn kapanıo baglantı kesildi diyor geri sayım yapıyor msne ole gırıyor veya ıptal dıyıp bastan gırdıqım zaman gırıo :/ virus taraması yaptım cıkan vıruslerı sıldım googleden arastırdım onerılen seylerı yaptım gıne fayda etmedı ne olur bı cozum bulun ya deli olcam ne olurrrrrrrrrrrrrr :(

hsyn2144

Yeni üye
30 Ağu 2010
39
0
arkadaşların dedigi gibi net saglaayıcını ara gelıp kontrol etsınler. aynı sorunla karsılasırsan eger:
1- modem ısınmadan dolayı nette kopukluk yasıyor olabılır.
2- ag bagdastırıcını güncelle, ethernet kartını güncelle...

2. secenegı önce yap. sonra modem'e bak net kesildiginde eger modem ethernet ışıgı sönüyorsa modem sorunlu kanımca..
umarım yararlı olur bilgiler.. kolay gelsin..

FaramiR27

Üye
1 Eyl 2011
97
0
arkadaşların dedigi gibi net saglaayıcını ara gelıp kontrol etsınler. aynı sorunla karsılasırsan eger:
1- modem ısınmadan dolayı nette kopukluk yasıyor olabılır.
2- ag bagdastırıcını güncelle, ethernet kartını güncelle...

2. secenegı önce yap. sonra modem'e bak net kesildiginde eger modem ethernet ışıgı sönüyorsa modem sorunlu kanımca..
umarım yararlı olur bilgiler.. kolay gelsin..

net kesildiqinde hiç bi ışık sönmüyor kardeşim modem normal hepsi yanıyor ışıkların mesele film izlerken bi süre sonra donuyor ama modem normal çalışıyor :/ modemi dinlendirsem olurmu acaba 1-2 saat kapatsam ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.