Netteki videolar Kasılıyor yardım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Matrockked

Üye
5 Şub 2010
95
0
PC ye bi hafta önce Perfect XP SP3 format attım
Pc min özellikleri ;
Ekrn KaRTI:nVIDIA Geforce 6200 AGP 512 MB
rAM:1GB
İşlemci :İnel Celeron 2.40 Ghz

Sorun Şu Format attıktan sonra Arada Mavi ekranda Fizksel belle fln pc de işlem yapmadığım zamn bu ilk günleri oluyordu Bir diğer asıl sorun İnternetteki genellikle HD videolarda Kasma oluyor kasılarak izliyorum video akışkan değil ancak Pc Ye indirdiğim videoları hD veya düşük kalitel ivideoalrda kasma omuyor hiç bi şekilde Bzıları pc ninyavaşlığının Donanımsa liçin temizle felan temizledim tozunu şuyunu buyunu Ekran karını güncelledim 25.10.2010 en son güncel Sonra güncel FlashPlayer 10.1 i yükledim plusuyla beraber sorun yine aynı kasmalar devam ediyor Hd vdeolarda internet kullanırkende biraz yavaşlıyor pc ne yapamam gerek bütün sorunları açıkca anlattım lütfen yardımn edin
Acill lazım internete doğru dürüst video izleyemiyorum
:confused::confused:

xXxRMxXx

Kıdemli Üye
27 May 2010
2,427
1
Cehennemin orta yerinden://
Hiç olmadı bundan önce doğrusu ilk defa karışlaşıyorum

Virüs olabilir.Sistemi tarat.
Ekran kartı sürücünü güncelle.
CCleaner ile sistemini temizle.
Java veDirectX'i güncelle.

Belki kasmayı engellemeyebilir ama yine de faydalı işlerdir.Yapılmasını öneririm.

Ayrıca sorun varsa, büyük ihtimalle kartta değil Buyuk ihtimalle HD videoları kaldırmıyor

Matrockked

Üye
5 Şub 2010
95
0
Virüs olabilir.Sistemi tarat.
Ekran kartı sürücünü güncelle.
CCleaner ile sistemini temizle.
Java veDirectX'i güncelle.

Belki kasmayı engellemeyebilir ama yine de faydalı işlerdir.Yapılmasını öneririm.

Ayrıca sorun varsa, büyük ihtimalle kartta değil Buyuk ihtimalle HD videoları kaldırmıyor

1.Saten Pcye yeni format attım
2.ekran güncelldim sorun yaşadığımdan dolayı
3.CCleaner ilede denedim sistemi temizlemeyi
bi Java ve DirectX i güncelemedim

Saten bence ne kart ta nede HD videolar ıkaldırmaması gibi bi bi durum söz konusu formattan önce böyle bi kaldırmama söz knosu değildi deidğin gib java directx i günceliyim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.