Network yapmada sorun

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ASİ_LoRD1

Uzman üye
30 Haz 2009
1,662
0
arkadaşlar ben bir adet v-net 8port fast ethernet switch aldım.bununla xp sp3 mastaüstüyle xp sp2 laptop u internete bağlamaya çalışıyorum fakat sonuç fos çıkıyo.şimdi kullandığım modem airties rt-104 ben bu modemi kullanıorum.ben laptoptan bi kablo çıkardım switch e taktım masaüstünün kablosunuda tuttum switch e taktım bide modemle switch arasanına kablo çektim ancak olmadı.bağlanmadı sadece modeme takıyorum kabloyu masaüstü bağlanıyor ama laptop u bağlayamadığım için kalıyorum ortada modemin kablosuz ağ özelliğide yok servise telefon açtım gelip gelmeyecekleri belli değil bana bir yardım ediwerin bu arada svitch le modemi bağladığımda 3 ışık yanıyor ethernet ışığı yanmıyor ban bi yardım edin lütfen YOKSA KAFAYI YİYECEM :(:(:(

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.